Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban élő anyukák! Nem...

Panelban élő anyukák! Nem idegesít titeket, amikor VÉGRE elaludna délben a baba és akkor trappolnak lefelé vagy hangoskodnak a lépcsőházban? Csak nekem ilyen idegőrlő? Fel tudnám rúgni őket!

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 11:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Falun ugyanez, elalszik a baba, ház előtt velőt rázó sikítással rohannak a gyerekek. A kicsinek meg kell szoknia, más választásunk nincs :S
2012. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
15%
ÁHHHHH én megörülők ettől,néha ki is szoktam akadni akkor szólok is,már azért próbálják vissza fogni magukat:D
2012. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Jogos a kertesház is. Mamáéknál jönnek a mindenfélét árusító autók (tejes, jégkrémes és társai, nagy zenebonával).


Akkor megnyugodtam, hogy nem az én idegrendszeremmel vannak gondok. Megnyugtattatok, köszi :)

2012. aug. 18. 11:59
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Nekem megszokták a gyerekek, az ütvefúrózást is átaludták. Ezekkel a zajokkal úgy vagyok, hogy ez van, bizonyos szintig el kell viselni és nem szabad felhúzni magam rajta. Mivel nem akarok tanyára költözni, valamennyit el kell viselnem belőle.


Úgyhogy én megszoktam. Egy van, ami miatt ölni tudnék, az a házaló ügynökök. Nálunk zárt a folyosó, láthatta, hogy ott a babakocsi az ajtó előtt, becsöngetett amikor a gyerekek aludtak, én kiintettem, hogy nem... Látta is, ennek ellenére amikor becsuktam az ajtót rátenyerelt a csengőre. Vadállatként tombolva rontottam ki, üvöltöttem mint az állat vele, szerencséje hogy mire kinyitottam a folyosón az ajtót eliszkolt, mert látta, hogy nekimegyek.


Még 4 évente a kopogtató cédulagyűjtőket rühellem. Ki is van írva, hogy ne zavarjanak, erre becsönget fürdetés időben. Ilyenkor simán előveszem a bunkó modoromat és azzal nyitok, hogy "olvasni nem tudsz????"


Szomszédokkal nagyon kedves vagyok, hozzám becsöngethet bármelyik mert annak van oka (elfogyott a tej, hátha van nálam egy pici, beázás van, emlékeztet hogy rovarirtás lesz, stb). Még az ütvefúrózást is elviselem, a becsöngető idegeneket nem tudom tolerálni a legkisebb mértékben sem.

2012. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem panelos anyuka vagyok. Családi házunk van. De az én agyamra meg az megy, hogy mire nagy kinlódás árán elaltatom a gyereket, megjön a family frost-os kocsi, a kukásautó, és pont akkor csenget a postás vagy a szomszéd. ;-) Mindig ráéreznek! Egyik nap ez, másik nap az érkezik. De úgy veszem észre kezdi már megszokni, ritkán ébred fel rájuk mostanában.
2012. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Én sem panelos vagyok, de főúton lakunk, és nem messze van tőlünk egy kórház. Jók a mentők is szirénával alvásidőben...:)
2012. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Panelos anyuka vagyok,ráadásul nagy kereszteződésben,régi ablakokkal.Engem szerintem jobban zavar,mint a lánykámat.Bármi szirénás autó közeledik,be kell kapcsolják a szirénát.Mindent lehet hallani,9-en lakunk,de olyan mintha földszint lenne.Babóca szerencsére jó alvó,hozzászokott a zajokhoz,itthon sincs síri csend ha alszik
2012. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
A világ azért nem állhat meg mert alszik a gyereked.
2012. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Engem már nem anyukaként is nagyon zavart. Tanulni szerettem volna a vizsgáimra és a kristálypoharak is rezegtek, mintha a ház szét akart volna esni, úgy fúrtak folyton vagy húzta a széket a felettünk lakó vagy simán a kopogós cipőjében sétálgatott. Vagy szidta a szomszéd az anyósát vagy csak simán kakilt, de elképesztő hangosan. Én gyűlöltem a panelt mindig is. Amikor a mentőállomás odaköltözött, akkor döntöttünk. Kiköltöztünk inkább a kertvárosi részre, téglába, itt meg a kutyások jönnek le a ház előtt lévő hatalmas parkba és ugattatják a kutyáikat, ha kell, ha nem, persze altatás alatt. Az én gyerekeim sajnos felkelnek rá.
2012. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom apja alvásmódját örökölte, szóval mint akit lecsaptak... nálunk én vagyok az, aki rögtön éber. Mondjuk amíg nem tudtam biztosan, hogy semmire sem ébred a baba, addig én is berezeltem, mert mindig alvásidőben jön a -tollat szedek, vasat szedek, aksit veszek, dinnyét adok, tejet árulok, és többi ordibáló kocsi, és a ház előtt még meg is áll, nem tudom, miért épp a mi részünket szemelte ki, mert egymást után 3 házban van pici gyerek, a többi anyuka is imádja ezeket... jönnek kétnaponta, pedig soha senki le sem tojja őket. Szerencsére az én lányom durmol, hiába ordibálnak kint.
2012. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!