Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha én és a férjem...

Szerintetek ha én és a férjem nem vagyunk vmi szépek. A férjem alacsony is. Még születhet szép babánk?

Figyelt kérdés
tudom h nem ez a lényeg..de érdekelne a véleményetek:)
2012. aug. 18. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Épp minap voltunk barátnőmnél, nem egy szèp nő, a férje meg magas csont és bőr, kopaszodik, nagy orr, kiálló fogak...

De ennek ellenére nagyon jó emberek!

1 éves a fiúk, gyönyörű gyerek, szebb mint az enyém volt baba korában!

Kis duci, de formás, gyönyörű arca van!

2012. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet szép!Ugyanakkor babaarcú szülőknek is lehet csúf gyereke...
2012. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
olyan nagyon aranyosak vagytok!:) köszönöm!:)
2012. aug. 18. 14:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze:)) Barátnőm és a férje nagyon szép emberek mindketten a kisfiuk pedig annyira kis csúnyácska:))) Persze imádnivaló mint minden baba de amikor együtt meglátod őket, hát mintha nem is az övék lenne:)

Ugyanígy fordítva is láttam már nem egy olyan szülőpárt akik nem olyan szépek de a gyerekük meg valami csodaszép:)

2012. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
A leggyakrabban az fordul elő, hogy nem túl szép szülőknek gyönyörű a gyermekük, és gyönyörű szülőknek átlagos, vagy (elnézést) csúnyácska a porontyuk. Én sem értem, miért, de ezzel a helyzettel találkoztam legtöbbször eddig. :)
2012. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Már hogyne születhetne? Sokkal gyakoribb, hogy az átlagos szülőknek lesz gyönyörű gyerekük!!! Mi is így jártunk, szerencsére. ;-)))
2012. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit az utolsó ír azon Én is elgondolkoztam és arra jutottam hogy azért mert amit egy felnőttben ma szépnek értéknek látunk az legtöbbször smink frizura ,jó napszemüveg,szép ruha és vékony testalkat,csupa mű dolog.

Ha látsz egy festetlen hajú smink nélküli átlagosa asszonyos alkatú nőt ,nem csicsába,nem látod szépnek mert elvakítanak a reklámok, a milyennek kell lennie egy nőnek.

Kutatások bizonyították hogy az vonzó ami szimmetrikus.

Egy nem tipikus model nőci simán lehet genetikailag tökéletesebb ergo örökíteni is fogja ,ellentétben a playmateekkel...mármint ők nem örökítik a sminket ,a plasztikai beavatkozásokat ,stb...

Mi a férjemmel nem vagyunk trendik, de szép arcúak vagyunk,testalkatra Én molett vagyok Ő pocakos (és nagyon szeretjük egymást) ,ha lefogyok is erős sportos karakter ,nem pláza cica :) Tacskó lábaim vannak és nagy fenekem .Tisztában vagyok vele.

A gyermekünk pedig csodaszép és nagyon formás.

Összefoglalva szerintem Te is értékeld át ,és akkor még a kisugárzásról nem is beszéltünk :)

2012. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet szép. Unokanővérem nagyon csúnya szegény, a párja pedig egyenesen ijesztő, de tényleg, mindenki meglepődik hogy néz ki. A kisfiuk viszont gyönyörű kisgyerek, imádni valóan édes!!! Mondjuk a kislány nem egy szépség, viszont az egyik legokosabb, ügyesebb kisgyerek akit ismerek.
2012. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy gyerekrendelőben dolgozom és csak megnyugtatni tudlak, igen, születhet, sőt! A legszebb törpiknek a szülei általában nem "szép emberek", legalábbis nekem ez a tapasztalatom :)
2012. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Természetesen :) Ezen ne is aggódj :)
2012. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!