Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen fordult először...

Mennyi idősen fordult először hasról hátra a babád? És utána mennyi idő telt el, míg fordítva is csinálta?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Betöltötte a 6 hónapot amikor meg tudott küzdeni a feladattal. Mivel a kicsim nem maradt hason, így én nem is erőltettem. Tehát nálunk hátról hasra történt a fordulás...

Persze 4 és fél hósan sikerült neki valahogy ez a mutatvány, de szerintem az még nem akaratlagos volt.

2012. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hós kora előtt pár nappal, hátról hasra pedig 6 hós kora előtt 1 héttel.
2012. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam szintén 5 hónapos kora előtt pár nappal fordult az egyik irányba, rá két napra a másikba. Kislányom 3,5 hónapos kora óta fordul hasról hanyatt, ennek egy hónapja, visszafelé még nem megy.
2012. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasról hátra 4,5 hónaposan fordult. Most 5 hónapos de még nem fordult hátról hasra. (utál háton lenni:S)
2012. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3,5hósan fordult hasról hátra, aztán 4 hósan vissza is! Azóta 5hós elmúlt, hasról hátra max. napi 5×, hátról hasra azóta nem csinálta! Csak 4hósan 3×! Szerintem csak megmutatta, h megy neki, aztán majd rááll a témára később! :) Most a kúszás foglalja le őt, meg, hogy próbálgat felülni! Úgyhogy az átfordulás nem nagyon érdekli jelen pillanatban... Ne aggódj, 6hós körül kell oda vissza forogniuk a babáknak!
2012. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 5 hósan fordult hasról hátra, vissza pedig 6-7 hósan, a lányom 3,5 hósan hasról hátra ( az alsó fogai is akkor bújtak ki:)) , és 4,5 hósan fordítva..most hat hós és kúszik, emelgeti a popsiját, hamarosan négykézlábüzemmód lesz.
2012. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem aggódom, csak kíváncsi voltam, mert 2,5 hós kislányunk ma fordult hasról hátra először és kicsit korainak találtam. Nem véletlen volt, többször visszafordítottam és mindig megfordult. :)
2012. aug. 19. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 6 hósan fordult át a hátáról a hasára és 7 hósan tudott visszafordulni a hasáról a hátára.
2012. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kisfiam 2 hónaposan fordult a hátáról a hasára, visszafelé pedig 4 hónaposan. Nagyon erős baba.
2012. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!