Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok télire?

Figyelt kérdés
Jól téliesíthető babakocsit keresek, városban lakunk, tehát ne legyen nagy, az nem baj ha nehéz,viszont a babám elég hosszú. (Bergon túl nagy, a pierre Cardin ps647-ről pedig nem hallottam jókat:( esetleg van akinek jó tapasztalatai vannak?Köszi előre is

2012. aug. 21. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert VIP volt.Nagyon jól téliesíthető,én nagyon szerettem.

[link]

De ami még nagyon tetszik.

[link]

Ezeknél a kocsiknál még az is jó hogy nagy a kerekük és hóban könnyebben eltolod.Kicsi kerekű kocsit ne vegyél,mert nem fogod tudni tolni a hóban.A pierre cardin-t én néztem élőben,de nem tetszett mert szerintem nagyon széles az eleje.Nekem olyan bután nézett ki.

2012. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Még ez is tetszik csak ehhez nincs hordozó.

[link]

2012. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a kunert vippel az a bajom, hogy nem bolygós, a bergon camarelo, meg nem tudom hogy befér-e az 1mx1m-es liftünkbe:( pedig az tetszene, köszi:)utána is keresek...
2012. aug. 21. 09:32
 4/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok megint

Még ez se rossz szerintem

[link]

2012. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi tényleg jól néz ki, nekünk nem is kell hordozó meg mózes csak 2 funkciós kocsi.A babám most 4 hónapos és télire mélykocsit szeretnék használni.
2012. aug. 21. 09:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, télre nem ajánlom a bolygósat, inkább az legyen a lényeg hogy minél nagyobb kereke legyen! Egy téli baba anyukája!
2012. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ok, köszi, ebben tényleg van valami és igazad lehet:)
2012. aug. 21. 10:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne bolygós?Csak az a lényeg hogy fixálható legyen.A camarelo is olyan ahogy néztem a képen a Thomas is olyan és a Coneco is.

Megint 1.voltam. :-)

2012. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a Tomas az nekem is nagyon tetszik, csak nem találok használtan, mert nekem csak télire kell, mert van már egy peg peregom, de azt csak tavasszal tudom majd használni.
2012. aug. 21. 10:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit szánsz rá.

A nagy gumikerekű is csak csúszni fog a havon, nem forogni, mig akár egy kis bolygóskerekű viszont könnyen elmegy lefixálva, nem mindegy milyen minőség.


Én valami felfújható kerekűt ajánlanék, ami jól téliesíthető, és megfordítható rajta az ülőrész, hogy a higed szél ne vágjon a baba arcába.

2012. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!