Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám túl sokat eszik?

3 hós babám túl sokat eszik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezeregy ilyen és hasonló kérdés van, de azért engem is foglalkoztat ez a dolog és hiába olvasok vissza a régebbi kérdésekben, nem találom a megfelelő választ.


Szóval, jövő héten leszünk 3 hónaposak, de pár napja már 220-240-eket eszik a babám. kicsit aggódom, hogy ez igencsak nem normális az ő korában. kb. 1,5 hós korától eszik 200-at, de az már kevés. napközben alig birja ki igy is a 3 órát. viszont éjszaka csak egyszer kel kb. fél 9-től alszik hajnal 4-ig. ő a második babám, de az első megközelitőleg sem evett ennyit! van okom aggódásra, mert ha igy haladunk akkor két cumisüveggel készitenem lassacskán.


köszi a válaszokat!


2012. aug. 21. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másik tápszerre kellene váltani, mert ez nem elég laktató neki. Beszélj az orvossal, hogy mit javasol.
2012. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már a 200-nál beszéltem a védőnővel és a doktornővel egyaránt, akkor váltottunk is azonnal. először kapta a Milupa 1-est, most pedig eszi a Humana Baby Fit Plus banánosat, ami elvileg refluxos babáknak van, ez már igencsak sűrű, de úgy látszik nem éppen hatásos. nem aggódom túlzottan, inkább jobban csak foglalkoztat.
2012. aug. 21. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen,ez nem kevés egy 3 hónapos babának.A Bebát nem próbáltátok?Az én kislányom azt kapta.
2012. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!