Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha oldalt fekszik a baba...

Ha oldalt fekszik a baba akkor ugye nem tud megfulladni ha büfizik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem, de büfiztesd meg mindíg lefekvés előtt míg pici, és nem lesz semmi gond :)
2012. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Probálkozom:( de nem akar...
2012. aug. 21. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig büfiznek. Próbálkozz 10 percig, ha nem megy, nem megy. Ha fél órán belül felébred és sír, akkor fáj a hasa, próbáld megint, akkor már menni fog!
2012. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha oldalt fekszik akkor nem tud megfulladni,mert ha vissza is jönne neki kifolyik a száján.Csak mindig támaszd ki a hátát.
2012. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Az egész piciknek még nem megy olyan könnyen. Nálunk vagy 20 perc is volt, mire kijött, általában 1 büfi volt, néha 2. A klinikán is az oldalukra fektették őket, akkor "kifolyt" a szájukon, ha visszajött nekik.
2012. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aronog ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem fullad meg, de éjszaka ne altasd az oldalán, mert állítólag nem tesz jót csípőfejlődés szempontjából.
2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem altasd oldalt, nagyon rosszat teszel vele.
2012. aug. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A korhazban is oldalt altattak,annyit mondtak h hol az egyik,hol a masik oldalara fektessem. 10 napos a babam.
2012. aug. 22. 05:30
 9/10 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Nem tesz jót ha oldalt altatják????Micsoda hülyeség ez?

Én mindig oldalra tettem a kislányomat,hason egyáltalán nem szeretett lenni háton meg csak a babakocsiban feküdt.2,5 éves és semmi baja a csípőjének.És igen a kórházban is oldalra teszik.

2012. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sajna nagyon rácsesztem az oldalt altatásra nem véletlenül írtam, nagyon le is basztak érte a dokik.
2012. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!