Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebbe a melegbe adtok még...

Ebbe a melegbe adtok még valami folyadékot (tea, víz) az anyatejen kívül? 4 hetes baba anyukája

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hetes a babám, persze, vizet adok. Bár már most hasfájós korszaka van, ezért napközben a teát is issza.
2012. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is 5 hetes. Én csak szoptatok, de azt többször.
2012. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
persze,kell a folyadék. hivatalosan: 150ml/kg,ebből 100ml anyatej,50ml egyéb folyadék-víz,tea. 2 szopi között nyugodtan kínáld meg,lehet kiskanállal,vagy kispohárból ha nem akarod üvegből
2012. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha igény szerint szoptatsz, azaz bármikor kaphat cicit ha kér (akkor is ha 5 perce fejezte be a szopizást), akkor semmi szükség teára, vízre. Ezekkel egyébként is csak lemosnád a bélfalon lévő védőréteget amit az anyatej hozott létre. Azt meg hogy elég-e neki ennyi folyadék, remekül megmutatja az, hogy mennyit pisil.
2012. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
ne adjál neki!!!én nekem áprilisi a lányom semmit nem adtam neki csak cicit ha nyügös vagy ilyesmi cicit adjál neki se tea se viz elég neki a szopi mivel az elötej szomjolto is!!fiam szeptemberi volt ö se kapot semmi csak cicit 6 honapig mindenki meg szolt nem adok neki teát meg vizet?mondtam nem mert elég a cici most a fiamat 3évig szoptatam a lányom 16,5honapos még szopizik
2012. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

bírom ezeket, hogy "ne adj neki"! szerintem le lehet írni, hogy én nem adok, de hogy utasítgasd, az már tényleg gáz!

nekem is ilyeneket írtak, aztán majdnem kiszáradt a babám mert nem fogadta el a vizet, az orvos sárga földig lehordott, hogy hogy jutott eszembe nem itatni? pedig 1,5-2 óránként szoptattam!

itt is volt egy anyuka, pár hete tett fel kérdést, hogy mit csináljon, ők 2x voltak idén nyáron kórházba mert nem akart inni a pici

2012. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem adok neki. Igény szerinti szoptatásnál nincs szükség más folyadékra. Akkor szoptatom, ha kér, még ha csak 10 perce fejezte is be. Csak akkor adnék neki, ha elkezdene beesni a kutacsa, tehát látom a kiszáradás előjeleit. Utálok cumisüveget fertőtleníteni, szóval mindent megteszek, hogy ne kelljen használni :D
2012. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem adtam 6 hónapig semmi mást egyik gyereknek sem (októberi és márciusi), csak jó sokszor szopiztak. Persze figyeltem, hogy rendesen van-e pisis pelus, de nem volt gond sose. Ha nálatok is rendben van minden, akkor én nem adnék a helyedben, de ha esetleg úgy látod, hogy igényli, akkor vizet adj neki.
2012. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!