Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak a kezemben tud...

Miért csak a kezemben tud elaludni?

Figyelt kérdés
10 hetes kisbabám nagyon hasfájós, már mindennel próbálkoztunk de semmi nem használt.Sokat fáj most is a hasa.Amit nem értek hogy a kezembe véve kevésbé fészkalódik és viszonylag hamar elalszik.Már arra is gondoltam hogy felmaródott a nyelőcsöve és azért nem jó neki vízszintesen.De lehet hogy hülyeség.Nem tudom, tanácstalan vagyok.Ki vagyok teljesen, mert nem tudok semmit csinálni mert egész nap rajtam csüng.Valakinek valami ötlet?
2012. aug. 21. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez már csak ilyen! :)

A testi érintkezés is csillapítja a fájdalmát. Kitartás, majd csak elmúlik a hasfájása. Elaltatod így, picit vársz és beteszed az ágyába. Nálunk egész sokáig aludt rajtunk, annyira szeretett a közelünkben lenni, persze addig semmit sem tudtam csinálni, szerencsére a párom nagyon sokat segített. Amikor már kényelmetlen lett neki így, jelezte.

2012. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 hetesen nagyon picike még a babád, természetes, hogy Te és a testközelség tudja megnyugtatni. Ez nem "csak" lelki humbug, a bőrkontaktus ugyanis olyan hormonokat szabadít fel, amelyek fájdalomcsillapító, nyugtató hatásúak.

Ha a Te babád az átlagnál több testközelséget igényel, akkor a hordozást Nektek találták ki:). Kendőben/ karikás kendőben magadra tudod kötni, ezzel az ő igénye is kielégítődik és Te sem vagy korlátozva, van két szabad kezed.

2012. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. aug. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!