Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztus végén születik a...

Augusztus végén születik a babóm, szeretnék hálózsákot venni neki, milyet érdemes? Hosszú vagy rövid ujjút, és milyen méretben?

Figyelt kérdés
Gondolom lehet nagy méret is, hiszen kényelmes, hamar belenő, nem kell két havonta hálózsákot venni neki ha kicsivel nagyobb méretűt veszek.
2009. júl. 24. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Hááát, nehéz!

Ne 56-os méretet az biztos, 68 körüli lenne a jó, az elég hosszú és néhány hónapig tudd használni.

Rövid ujjút lenne érdemes v ujjatlant, mert ha meleg lesz akkor elég, ha hűvösödik, akkor tudsz alá hosszú ujjú rugdalózót adni.

Ja és ne a bélelt változatot vedd egyenlőre, az majd ráér nagyobb méretben november körül, akkor már lerúgja a takarót magáról, kell majd a bélelt hálózsák!

na, jó bonyolultra sikerült, korán van még! :)

2009. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poci-maci ***** válasza:
szerintem bőven elég a 62-es hálózsák ha veszel és ténleg ne legyen h.ujja mert ha melrg lessz éjszaka akor nagyon izzadni fog benne én a rövid ujjúra voksolnék.én május elején szűltem és nekem is azt mondták hogy 68-ast vegyek és amikor rráadtam majnden 3x belefért, de hidd el nagyon nagy lessz rá a 68-as. előre is gratulálok a babához és jó babázást.
2009. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vékony ujjatlan 62-est vennék, akkor elég egy kis body-ban berakni, ha meleg van, és valami hosszuujjú rugiban, ha lejjebb hűl az idő. Én kicsit nagyobbat vettem, amit 0-3 hósnak irtak, de abba nem tudtam rögtön berakni, mert becsúszott volna a karja, feje is, olyan kics pici volt hozzá képest :)
2009. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi anno a 0-6hoig való hálózsákot vettük a tescoba és kb 2-3 hosan tudtuk használni mert ujjatlan volt és becsuszott a keze meg ilyesmi. nagy volt. nem olyan drágák, szerintem vegyél 62eset és azt biztos hogy tudod rögtön használni.
2009. júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én az ujjatlant szerettem, mert hosszú újjú bodyt adtam rá vagy hosszú újjú rugit s arra a hálózsákot. 62-68 méretet vegyél, vagy 0-6 hósat az sokáig jó, ha hosszú újjú max felhajtod az ujját, az ujjatlan pedig amig a hosszát ki nem növi addig jól.


Egyébként ha érdekel, kislányom kinőtt mínőségi ruháit harmad áron eladom, hosszú újjú bodyk, rövid újjú bodyk, plüss vastag pár alkakommal hordott tipegők mert nyáron nőtt bele 1-2 alkalommal volt rajta, együttesek, 2 db hálózsák. 3-6 hós méretek. Ha gondolod írj, képet tudok küldeni. Egy kopmplett csomag, kb. 20 body, 2db hálózsák, 12db rugi/együttes, zokni cipő, mind megkímélt nem foltos vagy bolyhos.

2009. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a hálózsákból túl nagyot venni, mert belegabalyodik. Tapasztalat. Én is nagyot vettem és kellett vennem még 56-ost és az is jó volt még mikor a 62-es ruhákat hordta, mert alapból hosszabbak a hálózsákok. Nekem is aug. végén született tavagy a fiam. Én vékony kis pamut, meg vékony frotir hálózsákot vettem neki és rövidújjú badyt adtam rá, mikor hazajöttünk. Majd meglátok, hogy pár naposan bejárja a kiságyat:) és ezért nem jó a túl nagy. Még egy jó tanács. Nem kell túlöltöztetni éjszakára sem, pláne ebben a melegben, elég rá majd a rövid ujjú vékony hálózsák és a rövidujjú bady. De volt, hogy én csak a bady alá egy vékony pamut lábas nacit adtam.
2009. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!