Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek azok az ülések, amelyek...

Melyek azok az ülések, amelyeket menet iránynak háttal lehet bekötni?

Figyelt kérdés
Köszi! :)

2012. aug. 21. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak a hordozó. 10kgig háttal,utána szemből de akkor már csak hátulra
2012. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van még a 0-18 kg kategória, az rendes autósülés és 9-10 kg-ig lehet háttal ültetni benne a babát.

Van még a Besafe, azt meg talán tovább is, de nem vagyok benne biztos, de a besafe már igen huzós árban van.

0-18 kg kategóriába van több árfekvés.

Sokan azt mondják, hogy nem biztonságos, de egy kinőtt hordózótól biztos jobb.

2012. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

0-18kg. Aki azt mondja nem biztonságos, annak azt üzenem hogy sokkal biztonságosabb egy hátrafelé bekötött ülés, még ha gyengébb kategória is, mint egy előrefelé. Még a 15 hós babámnak (alvás közben) is előrebukott a feje amikor egy kicsit nagyobbat fékeztem, pedig nagyon erős izomzatú gyerek. Nekünk még mindig hátrafelé van bekötve, pedig 16 hónapos.

Egyébként nekünk Britax First Class Plus van. Van ennél nagyobb is, amit tovább ki tudtok használni, ezt az én babóm lassan kinövi, egyébként nagyon jó ülés.

2012. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Maxi Cosi van,18kg-ig jó.
2012. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sajnos kevés ilyen ülés van itthon. Az enyém 15 hós még jó neki a hordozó 1-2 hónapig addigra külföldről rendelünk háttal beköthetőt. 4 éves koráig tervezem háttal kötni.
2012. aug. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem igen veheti meg mindenki, velem együtt a gyermeke számára a 119 ezer forintos ülélst, amit a besafe árul, ezért szemétség, hogy tudják, hogy ez lenne a jó gyerekeknek még sem úgy gyártják az üléseket. Ami meg olyan,megfizethetetlen...:(((((lehangoló:(((ű

Sajna a mi fiúnk már régen kinőtte a hordit és még nincs 1 éves sem

2012. aug. 22. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A legnagyobb szemétség az az hogy azt mondják hogy ha már ül a baba, akkor lehet fordítani az ülést és sokan meg is teszik. Bele sem gondolva a következményeknek. Pedig elvileg 3 feltételnek kell egyszerre érvényesülnie, 1 éves kor, stabil ülés és 9 kg, bár szerintem még ez sem elég.

Amit az utolsó linkelt nem ismertem, de hát ez is baromi drága.

2012. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Húúú,tényleg jó drága ez is, de úgy látom olyan ülés nem létezik, ami mindennek meg felel. csak azt nem tudom, mi az eget csináljon ilyenkor az ember....:):))))
2012. aug. 22. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nem tudom meddig mentek el árban, de van a Nania Ferrari Cosmo autósülés 0-18 kg-ig, elvileg 9 kg-ig lehet ezt is háttal, de ha kényelmesen elfér, akkor szerintem tovább is. 26eFt körül van

Láttam élőbe, elég jónak tűnt. Egy hordozótól tuti jobb.

Jaj, de téynleg hány kilós a babád?

2012. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!