Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig változhat...

Hány hónapos koráig változhat a baba szeme szine? Ez azért érdekelne mert a babám szemének szine kék, de a családomban és a férjem családjában mindenkinek zöld avagy barna a szeme . Lehetséges hogy kék marad vagy váltoZni fog? (3 hónapos a kicsi)

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Félsz hogy lebuksz?

És a felmenők között kék szemű?

2012. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb. 2 évesen lett ténylegesen barna a gyerek szeme, addig valami szürkés színe volt. Ha újszülöttkék, azaz kicsit szürkéskék, akkor valószínű változni fog, de ha igazi kék, akkor már nem biztos.
2012. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éves korig, de maga az árnyalat. Tehát ha pl. kék lehet sötétebb, kicsit világosabb, esetleg zöldbe hajló. Majdnem minden babának sötétkék vagy kék a szeme születéskor, ha pár hét, hónap múlva bebarnul, akkor az már nem fog "kikékülni", a kék még változhat.
2012. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
6 hónapos korában más meg lehet állapítani az alapszínt, aztán az árnyalat még változhat kisgyermekkorban. Mellékesen megemlítem, hogy a szemszínért felelős gén öröklődése több generációt is átugorhat.
2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A párom szeme is zöld,az enyém is.Szüleimnek zöld_barna,anyósom-apósom zöld.A 4 éveslányom szeme gyönyörű kék,a pici 2 hós fiamé szintén kék.
2012. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem első fiamnak 10naposan már gyönyörű sötétbarna szeme volt,

második gyereknek a sötétszürke szemszíne kifakult és kb 15hós koráig világosszürke szeme volt- utána kezdett sötétedni vissza, majd zöldes barnás lett két éves korára. Most 27hós és egyre barnább... szóval neki még mindig változik.

3.babámnak pedig 2hós kora óta szép kék szeme van. Nem szürkül-zöldül-barnul- igazi kék. féléves most.



:)

2012. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!az első kommentelőnek pedig üzenem,hogy nekem nincs mitől félnem hiszen a férjem volt az egyetlen párom és az utolsó is egyben!
2012. aug. 21. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
barátnőm hugának 2 évesen barnult be addig tök kék volt.
2012. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lányom kék szmű volt,amikor megszületett. vakitó kék,Bounty reklámnak hívtam. Nagyszülők barna szeműek,apuka meg én zöld szeműek vagyunk. Hétéves korára a lányom is zöld szemekkel nézett ránk.
2016. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!