Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babkocsiról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 21. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mik az elvárásaid? Újszülöttnek, vagy nagyobb gyerkőcnek lesz?
2012. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja bocs..igen újszülöttnek venném.
2012. aug. 21. 21:39
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha pont erről a darabról kérdezel, akkor nekem gyanús. Szerintem nem első tulajdonos az eladó, elég szűkszavú.

Vajon mitől rozsdásak a csavarok és hova lett a tolókar szivacsa? Simán el tudom képzelni, hogy vannak rejtett hibái is a kocsinak.

Nem ismerem ezt a márkát, de ezt a kocsit nem venném meg. Ráadásul az eladónak nagyon rossz az értékelési százaléka.

2012. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Nemrég eladott egy autósülést, ez volt a vevő véleménye:

" Nagyon rossz terméket kaptam,telefonon elérni nem lehet,egymillió e-mail után ugyan

kicserélte,beszédstílusa sértő.... "


Szerintem ez felejtős!!!!

2012. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek mindenképp ajánlom a mózest. (Első vagyok). Én úgy vásároltam, ha lesz kistesó, akkor neki is jó legyen.

Szerintem olyat vegyél, ami mózeses. Nagy kereküt ajánlok, bár nem tudom hol éltek, de a kis kerekűvel nagyon sok bajom volt, ezért le is cseréltem. Ahogy a második válaszoló is írta elég fura, hogy már most rozsdásak a csavarok.

Ennyi pénzért találsz olyat ami újszülöttnek való és még akkor is tudod használni, ha már ülni tud.


Jó nézelődést!

2012. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1. és 5. vagyok

Ezek között nézelődj! [link]

2012. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Őszintén!

nem venném meg!

valahogy nem tűnik jónak.

Nem tudom mikorra várod a babát, de egy lábzsák sem ártana ha téli gyerkőc lesz!


Nincs hozz sem táska sem esővédő. ez sok kis apróság iagz!

2012. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekünk egy Chicco S3-unk van, mózessel hordozó nélkül nagyon szeretem! Van egy kis bébé confort esernyőkocsink, azt is nagyon szeretem! Van 3 különböző márkájú (kölcsönkapott)hordozónk, amik közül egyik sem illik egyik babakocsira sem.

De, ha kezdeném a vásárlást, akkor vennék hordozót is, ami hozzá illik a vázhoz és olyan esernyőkocsit, amihet a mózes és a hordi is passzol. Rengetek szerencsétlenkedéstől és babasírástól kíméltük vna meg magunkat! Majd a második babaánál! :)))

Nekünk nincs egyikhez sem lábzsák, de van egy nagyon szupi 5 pontos múmia zsákunk, cipzáros, és azt be lehet tenni a hordozóba is és a babakocsik sport részeibe is, és a mózesbe is tökéletes volt.


Jó keresgélést! :)))És jó babázást! :)))

2012. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!