Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál egy év körüli...

Miket csinál egy év körüli babátok?

Figyelt kérdés
Hogy telik a napotok, mit csináltok, miket játszotok?
2012. aug. 21. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az őrületbe kerget! :)) De imádom, csak semmit nem tudok tőle csinálni, egyfolytában játszani kell vele, sokat labdázunk, biciklizünk, állandóan szaladgál, pakol, igazi kis veszedelem. És ti?
2012. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinyitja a csipáját 5-kor

Elkezd nyűglődni, hogy éhes. Ha mázlim van 6-ig visszaalszik.

nyűglődik, hogy ennie "kell", ez uncsi, kiüti a kezemből a cumisüveget, és tápival locsolja meg a párnámat, mert az "fehéééér".

Kipakolja a ruhásszekrényt, és felhúzza a fejére az összes bugyimat

felmászik az étkezőasztalra, vigyorogva hív, hogy milyen ügyes, és egy tized másodperccel előbb, minthogy odaérnék óriásit esik onnan a kőre fejjel.

Állandóan ölbe kéri magát, de ha felveszem, már menne is lefelé

fogzik, nyálzik, rág, szétrág, összenyálaz, bömböl, mert fogzik-nyálzik-nem rághatja szét a telefonom.

Megissza pohárból(!) a homokóban levő sarat (El nem tudod képzelni, milyen gyors ilyenkor!!!)

Amíg elmegyek WC-re újfennt kipakolja a ruhásszekrényt (kb 10 mp alatt) de most már a pelusát is lehúzza, és belepisil a halom ruha közepébe, közben szélesen mosolyog, és büszkén mondja "Pipiltem!"

Kicsapkodja a főzeléket a tányérből, a kanállal dobol a kajában, és lenéz az etetőszék alá, hogy hova nem jutott még kaja.

A játszótéren mindenhová fel akar mászni, ahová még egyedül nem tud. Ha feltettem, azoona le akar ugrani fejessel.

Írjam még? :-DDDD Nem én játszom vele, hanem ő ad nekem "elfoglaltságot" egész napra :-DDD

Két hónap alatt 10 kilót fogytam, annyit rohangálok :-DDD


Ha esetleg nagyon unatkozna a babád, hagyd 2 percre egyedül a nappaliban. Fel fogja találni magát, csak győzd utána elpakolni a romokat :-DDD

2012. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alaszka ***** válasza:
Enyém, 14 hónapos. Nem tudom pontosan mire vagy kíváncsi, de leírom ami eszembe jut. 8 körül kel reggel, az éjjel nem alussza át, sőt, többször felkel szopizni... :(, reggelizünk, most itthon van a tesó is, aki 4 éves, ők játszanak, amíg én elpakolok reggeli után, a kicsi még nem jár, csak mászik, de kézenfogva kell egész nap vezetgetni. Mostanában a kisautóját, babakocsiját szereti tologatni, autót lábbal hajtani, elmegyünk játszótérre, vagy csak az udvarra, vagy sétálni és bevásárolni. Nagyon igényli, hogy ott üljön vele az ember, és játsszon, magában nem nagyon van el, járókában ordít, viszont ha nem ülök le vele játszani, akkor a rosszaságot keresi, kipakolja a szekrényeket, ütögeti és kapcsolgatja a tv-t, az ajtóüvegeket előszeretettel püföli. Pár szót mond már, megérteni nagyon sokat megért, mondja hogy apa, mama, csüccs, dede-ez neki a baba, va-va a kutya, cic a cica, áddá az az hogy kér valamit, vagyis adjál. Kanállal eszeget,bár inkább csak maszatol, pár állatot megmutat a könyvben, mondókákat felismeri, daloknak dúdolgatja az elejét...A könyvek még nem annyira kötik le. A kukucskálós, bujócskázós játékokat kedveli, elbújik a fotel mögé, és kuncog, ha kérdezem: hol van a Lilike? :) Imád a fejére teríteni ruhadarabokat, és azt gondolja, most jól elbújt. :) Imád menni és menni, a városban nézelődni a babakocsiból. Ezek jutottak eszembe, jó hosszú lett...bocsi.
2012. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2.! Nagyon nagy arc vagy, szétröhögtem az agyam. :) A diliházban talizunk! 1. voltam :)
2012. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, de jot rohogtem en is!!!! :) Mintha magamat latnam. Az en lanyom is egy veszedelem. De annyira imadnivalo!!! Es nagyjabolugyanezeket muveli, amiket irtok.Persze meg bovithetnem en is a sort. Azert kerdeztem, mit jatszotok,mert mi nem nagyon tudunk... vagyis par percig, aztan mar ott sincs...megy rombolni.:) ;) En is mar fogytam, pedig meg nem is jar regota, futni meg meg nem tud! ;)
2012. aug. 22. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!