Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell hámozni az őszibar...

Meddig kell hámozni az őszibarackot? (többet lent)

Figyelt kérdés
10 hós a babám, de a védőnő már a 8. hónál azt mondta, hogy a paradicsomot és almát is turmixolhatom héjastól. Ezen felbuzdúlva kb 1 hónapja az őszit is csak jól megmosom, de nem hámozom. Most valaki azt mondta, hogy 1 éves korig kötelező. Mi az igazság akkor? Eddig baja nem volt a babámnak...
2012. aug. 21. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megeszi a héját nem kell hámozni.

De az őszibarack pont az a gyümölcs, aminek a "szőrei" irritálhatnak, a felnőtteket is.

Nos ezért én mindig meghámozom a barackot, a gyerekekét is, a sajátomat is.

2012. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vok: a lányom 2 pofára eszi a paradicsomot, napi 2-3 darabot is akár, és mindig kéri, h hámozzam meg, a héjával, láthatóan, szenved.
2012. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az őszibarackot magamnak is meghámozom. A nektarint nem, szerintem azt már ő is kaphatja hámozatlanul (ha nem zavarja).
2012. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az őszit a mai napig hámozom magamnak is. Nektarint és a sárgát nyugodtan adhatod héjastól.
2012. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!