Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tapszertol fajhat a hasa?

A tapszertol fajhat a hasa?

Figyelt kérdés
masfel hete csereltunk tapszert, mert az elozotol nem lakott jol, 2 napja viszont nem tud kakilni a fiam, erolkodik, nyom, de nem jon neki, aztan pedig ordit szegeny...lehetseges,hogy az uj tapszertol van? 4hetes, eddig nem volt hasfajos meg egy kicsit se...tobbet nem eszik, csak mas tapszert. 1het kellett ahhoy, hogy hasfajos legyen ettol a fajta tapszertol, vagy tokmindegy mit adok neki, egyszeruen csak faj a hasa?adok neki infacolt tegnap ota, de nem latom, hogy segitene. Van remeny, hogy ujabb tapszercserevel megszunik a hasfajas?
2012. aug. 22. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Fájhat bizony!Mi legalább öt félét kipróbáltunk,mire az egyik bevált.Én espumisan cseppeket adtam a fiamnak jobb volt mint az infacol.

Kifejezetten hasfájós babáknak való tápszer is van.

2012. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fájhat, nálunk egyik fajtától kimondottan szorulása volt. Vàlts másikra, de ne adj neki hashajtót meg egyeb gyógyszereket, mert azok nem tesznek jót a babanak.
2012. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hat ennek az infacolnak kb. amugy sincsen semmilyen hatasa sem, akik hasznaltak azt mondtak azonnal, az elso adag utan hat, nalunk a 4. Utan sem tortenik semmi. Szerintem inkabb szorulasa van, mert nehezen kakil, es attol sir, mert puki az jon rendesek. Amit nem ertek ez elbizonytalanit, hogy most tenyleg mi is a baja valojaban, hogy a legnagyobb visitas kozepedte is, ha cumisuveg van a szajaban (a cumi nem kell) vagy berakom a hordozoba es ringatom akkor elhallgat es elalszik. Ha annyira faj a hasa akkor ez hogy lehetseges? Meg 1het kellett, hogy kibukjon, hogy ettol a tapszertol faj a hasa?
2012. aug. 22. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert eszik?
2012. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez otthon is kaphato e, Angliaban elunk, SMA a neve, ezelott Milupa Aptamil startot kapott de sosem lakott jol, barmennyit evett, de ugy latszik akkor ezt is cserelhetem le.. Az a baj, hogy idekint 3 fajta tapszert lehet kapni, igy ha a 3. Fajta sem valik be, akkor bajban vagyunk
2012. aug. 22. 09:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tud kakilni vegyél filteres kamillateát és nagyon halványra csináld meg neki, 100ml-be kell tenni 2 mokkáskanál cukrot ebből itass vele kicsit ettől tud majd kakilni! Esetleg a hőmérőzés is bejöhet. És itasd sokat mert a tápszer mellé muszály itatni is mert "belesül" a kaki! Ha pukizni tud ne adj neki infacolt meg espumisant se mert az csak a gázoknak segít távozni.
2012. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!