Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötőhártya gyulladásom veszély...

Kötőhártya gyulladásom veszélyes az 1 hónapos babámra nézve?

Figyelt kérdés
Úgy érzem az van, volt már, olyan mintha belenyúltam volna a szemembe, az a kellemetlen érzés, de orvosnál még nem voltam nem jutok el odáig a baba miatt. Ha tényleg az a bajom akkor ártok a bébimnek vele? anyatejes

2012. aug. 22. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen!

A kötőhártya gyulladás fertőző, a baba is elkaphatja.

Az egyik jellegzetes tünet, ha csipásodik, összeragad a szemed.

Menj el patikába és kérj rá szemcseppet!

2012. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen!


Elég fertőző,sajnos!

2012. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, fertőző. Az anyatejjel nem kapja el, de átviheted rá. Gyakori kézmosás, mielőtt a gyerekhez nyúlnál, vagy bármilyéhez, ne nyúlj a szemedhez, ha mégis hozzányultál, azzonnal kézmosás, ha lehet fertőtlenítsd le a kezed, ha más nincs, akkor Domestos-szal.
2012. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van itthon ilyen dettol szappan azzal mosom a kezem cseppet még nem vettem, kicsit érzem csak 2 napja mintha belenyultam volna a szemembe, remélem nem lesz csipás meg össze ragadt. köszi a válaszokat
2012. aug. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!