Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehéntej vagy junior ital?...

Tehéntej vagy junior ital? Melyikre szavaztok?

Figyelt kérdés
Most töltöttük az egy évet, eddig tápszert evett a fiam, de szeretnék átállni a tejre, csak nem tudom mi lenne jobb. Szerintetek?
2012. aug. 23. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyi tejital van itthon, hogy november végéig elég. Akkor lesz a lányom 1,5 éves. Addig biztos nem kap tejet. De lahat 2 éves korig kap tejitalt. Vagy Beba tejitalt, vagy Beba2 tápszert kap
2012. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is tejital párti vagyok.


Ezek a tejek, nem azok, mint régen és nincs is bennük annyi vitamin, mint a tejitalban.

Nekem a nagyobbik 2 éves koráig itta, a kicsi most 17 hónapos, ő is azt issza, és még szeretném ha 2 éves koráig inná is.

2012. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem már 17 hónapos a fiam, szerencsére szereti a tejet, meg is issza, de este még tejitalt kap.

13 hónapos korától fokozatosan bevezettem. A tejital akkor is nagyon jól jött, amikor a kánikulában vagy durva fogzás miatt egyáltalán nem akart enni, és ezt itta, így legalább vitaminokhoz jutott.

2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a tejitalra szavazok.
2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kisfiam most 22 hónapos, de már lassan 7 hónapja reggel 2 dl 1,5% tejet kap, este nestlé tejitalt. mindkettőt szereti és a tejjel sem volt semmi gond, sőt annak az ízét mintha jobban szeretné.
2012. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan 1,5 éves koráig kapta reggel este a tejitalt, addig cumisüvegből.

Utánna átálltunk a tejre, azt már kubus flakonból, vagy pohárból itta. Tej, kakaó, tejes kávé, karamellás tej. Ezek vannak reggel mikor felkel.

2012. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehéntejet kap egy éves kora óta. Fel sem merült bennem más. Én is imádom, mint minden tejterméket. Az, hogy nem olyan a tej, mint régen? Hja, ma már semmi sem az.
2012. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam egyéves kora óta 3,5%-os tejet ad, soha fel sem merült bennem más alternatíva.
2012. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tejet fog kapni. Soha nem szimpatizáltam ezekkel a poros vackokkal, szerencsére nem is volt rá szükség.
2012. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Disi ***** válasza:
14 hós és tejet iszik a kislányom. Amire oda figyelek, hogy 500 ml-nél ne igyon többet egy nap, a védőnőm azt mondta, hogy az még túlterhelné a gyomrát. De kiegészítésnek tápit kap nem tejitalt, ezt is a védőnő tanácsára. Azt mondta hogy mivel a nagy melegben vagy fogzáskor nem eszik annyi szilárd ételt inkább azt kapjon mert táplálóbb.
2012. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!