Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este miért nem alszik?

Este miért nem alszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 hónapos a babám és nappal szépen alszik,de 5 körül felébred a délutáni alvásból és tegnap is éjfélig semmit nem aludt!!! Nagyon fáradt voltam már. :( és ez megy napok óta! Nem sír,nevetgél,meg játszik,de ahogy beviszem,hogy alvás,elkezd nagyon sírni. Mi lehet a baj?

köszönöm


2012. aug. 23. 11:36
 1/4 A kérdező kommentje:
és azt hozzá tenném,hogy reggel evett és még alszik,gondolom annyira kifáradt tegnap este. :(
2012. aug. 23. 11:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez volt!Már olyan voltam mint a zombi déután aludt este meg bulizott! aztán nekem is ajánlották,hogy délutáni alvást hagyjam ki, fárasztottam a manót játszottunk bohóckodtunk aztán fürdés után kidőlt mint a zsák aludt hajnal 4.-ig szopi aztán reggelig megint 7 ig aludt.

Próbáld ki hátha nálatok is beválik!

Játszatok délután fárasszad egy kicsit.

(8 hós Kisfiu anyukája)

2012. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! az a baj,hogy délután ha álmos akkor sír addig amíg nem altatom,vagy egész egyszerűen elalszik úgy ahogy van :).

Ez miért van,hogy nem alszik/alszanak este? és normális,hogy még alszik?

2012. aug. 23. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden baba más tudok olyat aki 2 hetes kora óta átalussza az éjszakát és tudok olyat akinek majd 2 éves és még mindig kel 1-2 alkalommal éjszaka!

Nálunk is volt eleinte nyüszi azután megszokta átállt arra,hogy hamarabb aludt el napközben hozzá szokott,hogy kimarad a délutáni alvás!

Idő kell na meg sok sok sok türelem:))

Próbálj valami napirendet felállítani meg fogja szokni pár nap alatt!!

Lesz hiszti de megéri!

Este tudja azt,hogy alvás fürdés kajcsi aztán upsz kiságy lesz sírás de megszokja (nekem 3 nap volt kritikus)

Neked kell erősnek lenni!!

(első voltam)

2012. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!