Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben fektetitek le éjszakára...

Miben fektetitek le éjszakára 2-3 hós babátokat ilyen időben?

Figyelt kérdés
Éjszaka 25-26 fok van bent a szobában,hajnalban kicsit lentebb megy,mert nyitva az ablak éjjel. Most éjszaka egy rövid ujjas body és egy ujjatlan hálózsák volt rajta. Ez sok?
2012. aug. 23. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Bőven elég egy rövid ujjú vagy ujjatlan body, esetleg valami nagyon vékony takaró (pl. pelenka).
2012. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 1 vékony ujjatlan bodyba vagy pólós kisnadrágos egybe bodyba szoktam altatni! Az ő szobájába is nyilva van az ablak! Hálózsákba akkor szoktam tenni, amikor 24fok alatt van bőven!
2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne főzd bele a hálózsákba a picit! Bőven elég egy rövid újjú body! Max ha külön szobába van, és félsz hogy megfázna mielőtt lefekszel hajtsd be nála az ablakot.
2012. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú napozóban altatom, zokni nélkül, és be sem takarom, mert nálunk 28-29 fok van a lakásban, :-( (3 hós a babám)
2012. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú bodyban és húzok a lábára zoknit, meg pelussal betakarom, van hogy csak a hasára összehajtom, mert legtöbbször ha a lábára is teszem, lerúgja. :)
2012. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

változó, mert én sem találom a tökéletes megoldást.

ujjatlan body+zokni, takaróhuzattal

de kéznél van 1 kisnadrág, azt éjjel van, hogy ráadom (szopi előtt), ha hideg a keze vagy lába.

2012. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most ebbe a melegbe, nálunk éjjel sem nagyon megy 27 fok alá a hőmérséklet (panel), úgyhogy eleinte ujjatlan body+zokni (az nem mindig), textilpelussal betakarom. Most csak egy pelus van rajta, éjjel se volt több. Ja, és ablak nyitva, de nem sokat ér.
2012. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak egy pelusban...éjjel 28 fok van fent a szobában ahol alszunk:-(és még az ablak is nyitva.
2012. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De a hálózsák olyan vékony mint egy textilpelus!!! Nem bundazsákba rakom! :) Szerintem akkor jó így,max kihagyom a body-t és csak hálózsák,azt nem rúgja le.
2012. aug. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!