Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a babátok ALATT a...

Mi van a babátok ALATT a járókában?

Figyelt kérdés
Most vettem Vaterán egy járókát. Van ugye a falap, amin van egy leheletnyi szivacs és a pvc borítás. Én ezt keménynek találom. A polár pléden meg "elcsúszik" hason, felgyűri. Nektek mi van benne?

2012. aug. 23. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szivacsot vettem és vágtam bele,kicsit kissebb,de a célnak megfelel.De tehetel bele akár felnőtt takarót is.
2012. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szivacs huzattal.A Brendonban vettem két huzatot.
2012. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pléd van alatta 4 részbe hajtva és nem csúszik el, bár nem polár hanem a régi hagyományos ágytakaró szerűség..
2012. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tettem bele semmit. Hidd el, hogy nem kemény a babáknak az a járóka-lap.

És amikor majd a földön fog kúszni-mászni?? Az is kemény, mégsincs semmi bajuk.

2012. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, de még csak 4 hónapos lesz és sokat van háton. Úgy azért nem túl puha.
2012. aug. 23. 15:00
 6/11 anonim ***** válasza:

De ha mindig teljesen puhán van, akkor az életben nem tanul meg forogni. Tudod, ahhoz kell a padló keménysége, hogy meg tudja magát támasztani és el tudjon fordulni.

Te is írod, hogy a pléden elcsúszik.

Nem kell alá semmi, így sokkal hatékonyabb lesz a mozgásfejlődése, hidd el nekem.

2012. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én lányom is 4 hónapos volt mikor vettem a járókát.Ilyen hálós Brevi járóka.Pont ilyen az alja mint amit leírtál.Én is kicsit keménynek találtam az elején, de nem tettem bele semmit.Igaza van az utolsó válaszolónak.Kell a keménysége, hogy ráérezzen a forgásra.Az én babám most 5 hónapos és már négykézláb áll a járókában és ebből kiül oldalra.Szerintem segített neki h tapad a talpa ehhez a pvc-het.
2012. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kell a keménység, bár az ágyunkon megfordult már.

Ez viszont olyan kemény, hogy piros lett a feje hátul. Ezért szeretnék vmit bele.

2012. aug. 23. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Húú hát akkor lehet, hogy keményebb egy kicsit tényleg a kelleténél.Tegyél bele valamilyen plédet és húzz rá gumis lepedőt.Oldalt a háló alá be tudod dugdosni.
2012. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy megkérdezem,de hálós járókátok van? Pont ma tettem fel ezzel kapcsolatban egy kérdést.
2012. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!