Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyű babakocsit szeretnék...

Könnyű babakocsit szeretnék venni, ti milyet ajánlotok? Hordozónk van, mózeskosarunk van, tehát elég 2 funkciós is. A többi lent.

Figyelt kérdés
Sajnos emeletről kell cipelnem a liftig. Valami olcsóbb kategóriát keresek, ami befér a liftbe és elbírnám. Nem vagyok valami erős :( . Van egy Bergon babakocsink, de azzal nem bírok. Azt eladom és szeretnék egy másikat helyette. Várom az ötleteket, köszönöm szépen!!! :)

2012. aug. 23. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekünk ez van, nagyon szeretjük.

emelgetni ritkán szoktam, inkább lépcsőn lépegetek vele.

2012. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, nagyon imádom, vízszintesig dönthető, te állítod hátul hogy mennyire legyen döntve, könnyű tisztítani, nagyon könnyű kocsi!

2,5 éve van meg, használtan vettem, semmi baja!

2012. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ABC design
2012. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba? Mert az sem mindegy :)
2012. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem írtam. 2 hónapos.
2012. aug. 24. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen fektethető kell, és jobb lenne az olyan, amit szemből is tudsz tolni.

Ami nekem bevált, és azért 8-10 lépcsőfokot tudom cipelni, az az abc design mamba/astro/cobra/rodeo.

Ilyet találsz vaterán már 28 körül. De szívesen linkelek neked. Ami az előnye, míg pici, és mózesben van, tudod egyik kezedben a vázat, másikban a mózest a picivel vinni. Összesen 10 kiló. Nagyon könnyű irűnyítani, bármilyen terepen elmegy, és hatalmas a bevásárló kosara.

A mózese akkora, hogy a 15 hónapos lányom most éri végig.

És a sport része is nagy.


[link]


[link]


Ha sokat kocsiztok, akkor én vennék hozzá egy hordozót is,így az is rátehető a vázra. Lehet hozzá abc-t, is, meg maxicosit, aminek nagy előnye, hogy a legnagyobb hordozó.

2012. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha adsz meg több instrukciót, szívesen keresgélek neked :)

Már volt 8-10 babakocsink, így nagyjából tudom az előnyöket, hátrányokat. :)

2012. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van és én nagyon szeretem. Egy kézzel nyitható csukható (bár egy kis gyakorlást igényel :) ), és könnyű is.

2012. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Több instrukciót nem nagyon tudok, a lényeg, hogy elbírjam, a kicsinek kényelmes legyen és télen is tudjam használni a fantasztikusan letakarított járdákon. Köszönöm a válaszokat, hasznosak, már néztem is egy párat.
2012. aug. 28. 09:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Okés, még egy árat mondj, mi fér bele :)


Illetve, hogy az abc-k tetszettek-e :)

2012. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!