Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok a babátoknak...

Mikortól adtatok a babátoknak valami mást tejen, tápszeren és vízen kívül és mit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam narancs levet iszik, jó pár hónapja. Most lesz 16 hós. Mivel vizet nem akart inni, így próbálkoztam. Csak a narancslé jön be. Ezt legalább issza, hígítva adom neki.
2012. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! De azt tedd hozza, hgy elobb mar feltetted ezt a kerdest es egy 2,5 honapos babarol van szo, akivel tejet itatsz, jegkremet adsz a szajaba es repalevet adsz inni.....
2012. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na ne már :)
2012. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elobb feltette mar ezt a kerdest valoban, csak annyiban kulonbozott ettol, hogy ott szerepeltek a kiegeszitesben az elobbi adatok, amiket az elozo valaszolo leirt. De mivel egy kedves valaszolo odairt, hogy 2,5 honaposnak jegkremet stb? Igy gondolom inkabb ujra kiirta.:)
2012. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anikó1985 ***** válasza:
én 4 hósan adtam neki almát aztán őszibarackot mert az lazítja a székletet. Aztán meg azokat a gyümiket ami a boltban vehető üvegekben is van azokból tudsz mindig ötletelni én legalábbis onnan veszem.
2012. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!