Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na ehhez mit szóltok? Többi lent!

Na ehhez mit szóltok? Többi lent!

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 25. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Most az veszi meg, akinek pénze van rá, 20-30-50 év múlva meg ez lesz a természetes, nem az UH kép.
2012. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ez elég bízar.Szerintem eltűnik a babavárás varázsa,a képzelet és minden ami körül veszi.Meg szerintem ijesztő is!Az hogy meg még az asztalra is rakjam,mit mondanék a gyerekemnek mikor megkérdezi ez meg mi?Hát a kis tesó! tuti rémálmai lennének!

Ha viszont a jó oldalát akarom nézni,hogy így rekonstruálni próbálnák hogy ha rendeleneséggel születne meg, jobban ellehetne fogadni a rossz hírt.Mert ha mondjuk valakinek el kell venni a babáját fél időben (borzasztó lehet!)és mutatnának egy ilyet hogy na itt és itt nem fejlődött rendesen ez később ilyen és ilyen problémát szült volna.Könnyebb lehetne feldolgozni,de az is lehet hogy valakinél még rontana a helyzeten.

2012. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pont olyan mint egy bemutató baba a védőnőknél :-)))


és minden hónapban csináltat egyet és kiteszi a vitrinbe :-D

kérdés mit szól majd a baba ha már tini lesz tuti ciki lesz neki mikor a barátját hozza haza :-))))))

2012. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Mi sosem fogjuk a japánokat megérteni,az egy elszeparált világ!

Teljesen más a gondolkodásuk.

2012. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond vele. Akinek tetszik, az csináltasson. Én nem tenném, de ki tudja, lehet, hogy 20 év múlva eljutunk odáig, hogy a 3-4D-s fotók helyett ilyet kapunk az orvostól ultrahang után. :)
2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ekkora f..ágot... még jó hogy nem a gyereket teszik bele -.- jézusom sok sz.rt
2012. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem tetszik, én csináltattam volna ilyet ha lett volna rá lehetőségem. Jellemző amúgy, hogy mindenki fel van háborodva rajta, a magyarok nehezen fogadják el az új dolgokat.

Pár éve még a 4D UH-ra mondta ugyanezt mindenki, hogy milyen bizarr, ijesztő, elveszi a babavárás örömét stb stb.

2012. aug. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én annak idején annyira belekukkantottam volna a hasamba, hogy lássam. Szerintem én örültem volna. beszéltem volna hozzá, összehasonlítgattam volna ahogyan egyre nő... Bár lehet iazán akkor van ennek is értelme mint a 4D-nek amikor már nagyobbacska és bizonyos vonásai már felismerhetőek. Viszont kicsit féltem volna, hogy átverés és egy standard kis szobrocskát nyomnak a kezembe! Maga az elképzelés az jó, hogy ha valóban a saját babád arcocskáját nézegetheted. olyankor már eléggé türelmetlen a kismama ahogyan én visszaemlékszem. Ha elérhető lett volna, akkor minden további nélkül csináltattam volna.
2012. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!