Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesem mindenhez hozzáveri...

1 évesem mindenhez hozzáveri a fejét akarattal, hát ez normális?

Figyelt kérdés
Az elején óvatosan közelít, legyen az bútor, a mi fejünk, aztán odakólintja a fejét, nem sír hogy fájna neki, dehát ez nem normális, tapasztaltatok ilyet?
2012. aug. 25. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam pontosan ugyanezt csinálta, csak ő a földbe verte. Csak akkor amikor nem tetszett neki valami. Ezt kb 1 éves kora körül, ez elmaradt azóta. Most elkezdett pofozkodni és ha megfogom a kezét, leállítom, akkor a saját fejét kezdi el ütni. Nem tudom honnan jön ez neki, mert mi itthon nem verekszünk, nem néz tvt és ahova járunk gyerekek közé ott sem verekednek. Szóval tényleg nem tudom honnan szedte ezt a viselkedést.
2012. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos és ő is csinál ilyeneket. A kiságy végéhez odakúszik és kopp a fejével, aztán megint kopp és megint, és vigyorog hozzá. Szerintem a hangja tetszik neki, ahogy koppan.
2012. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A babák egyharmada csinálja, vagy nyugtatják magukat, vagy hiszti és még sok oka lehet. Ne izgulj kinövi.
2012. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam akkor csinálta, amikor hisztizett. Ő a földbe verte a fejét, állandóan kék-zöld volt a homloka. Szépen lassan leszokott róla.
2012. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aronog ***** válasza:
Nekem a férjem csinálta ebben a korban. Még a kiságyat is odébb tolta a faltól, olyan erővel, aztán rájött, hogy a szőnyeg puhább és akkor ott ütötte a fejét a padlóba. Aztán mégis elvégezte a műszaki egyetemet és sikeres, boldog, kiegyensúlyozott felnőtt lett.
2012. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 éves és üti magát ha nem engedek vmit. Ez hiszti.
2012. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!