Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észrevettétek már ezt a...

Észrevettétek már ezt a "divatot" itt?

Figyelt kérdés

Szóval itt a gyk-n vannak ilyen divat hullámok hogy most utáljuk azokat akik lebabázzák a másfél éves gyereket és kössünk bele hogy miért, utána kössünk bele abba miért ír többesszámban a babájáról és önmagáról, mikor azt csak a baba csinálja amit leírt, majd utána esetleg nézzünk át a terhesség rovatba, hátha látunk egy pocaklakó elnevezést amibe szintén bele lehet kötni.

Általában kitalál egy anyuka valamit hogy az mekkora gáz és megy a többi utána :D Annyira irritáló ez a viselkedés... komolyan ennyire nincs jobb dolga egyeseknek? Ezek tényleg ennyire lényeges dolgok?


2012. aug. 25. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

nekem nem tünt fel, bár nem vagyok túl gyakori vendég itt.

:)

De igazad van- elég ostoba ez a viselkedés.

:))

2012. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
1 bolond 100at csinál...na meg a sok hülye ember aki szeret oltogatni meg fölényeskedni(így növelik az egójukat) és mivel élőben nem mer beszólni senkinek,itt online netharcoskodik
2012. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%
Dehogy lényeges, unalmukban nem tudják már, mit csináljanak.
2012. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Netharcos :D Ez nagyoooon jó :D
2012. aug. 25. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Ne is mondd:) olyan sokszor akadok bele ilyen kerdesekbe, ahol a valaszolok ezen lovagolnsk. Nem a kerdesre valaszol, hanem 100x leirja, hogy "nem TEJCI, hanem TEJ, nem SZOPI, hanem SZOPTATAS, nem BABA, hanem KISGYEREK. Konyorgom, nincs jobb dolguk:) en sem neveznem tejcinek, de nem zavar, ha valaki igy hivja.

Ha a rosszindulat es a kotekedes fajna...

2012. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem vetted még észre sok ember birka sajnos nem csak a neten a való életbe is sok ilyen van.
2012. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Régóta gyakorizok, a kezdetektől fogva tapasztalom ezt, mondhatnám,phogy már szinte észre sem veszem.


Engem például az sokkal-sokkal jobban zavar, ha valaki amiatt "szól be", vagy sérteget,mert a kiírt kérdésére olyan választ adok, ami nem egyezik az ő véleményével.

Én őszintén szoktam válaszolni, nem pedig azt írom amit a kérdezők sokszor csak hallani akarnak.

2012. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen alapon - ha rosszindulatú akarnék lenni - vissza tudnék kérdezni, hogy "És neked nincs jobb dolgod kedves kérdező?".:) Most egy szállal sem vagy különb azoknál, akiket itt kritizálsz és itt ugyanúgy megy mindenki utánad.:D


Viszont én egyáltalán nem így látom. Szerintem vannak olyan dolgok az életben, ami nagyon zavarja az embert, de mivel tudja, hogy nem olyan eget rengető probléma, ezért "lenyeli". Ezt sokáig tudjuk raktározni, de egy idő után nem tudjuk tovább magunkban tartani és akkor "kiborul a bili" - hogy stílusos legyek.:D Ilyenkor megfogalmazódik a kérdés itt, mivel az itteni dolog idegesíti az embert, nem fogja elkezdeni az élet tényleges problémái mellett elkezdeni mondani otthon, hogy "képzeld, már annyira idegesít, hogy ez meg az van a gyk-n, téged is idegesít, vagy velem van a baj?", mivel ez szerintem senkit sem fog izgatni otthon.:) Mondjuk én szoktam beszélgetni néha ilyenről is a párommal, de ez attól is függ, hogy éppen mennyi problémánk van akkor. De akik idejárnak látják ugyanazokat, amiket a többi "törzsvendég", ezért ide írja le a gondolatait. Ahogy te is ide fogalmaztad meg ezt a kérdést. Ezek után pedig mindenki elolvassa a kérdést és leírja, hogy "tényleg, ez engem is nagyon zavar". Szóval szerintem így is lehet nézni a dolgot, ha nem akarsz rosszindulatú lenni.:) Persze jogod van a véleményedhez, ahogy mindenki másnak is. Az okos emberek nem vitatkoznának ilyenek, hanem konstatálná mindenki, hogy másnak más a véleménye és kész. A probléma szerintem a megfogalmazással kezdődik, mert nagyon bántó tud leni, mint pl. itt is most elkezdték birkázni a többieket, pedig lehetne sértegetés nélkül is véleményt nyilvánítani szerintem.:)


Egyébként még sosem írtam ki ilyen kérdést, de szóltam már hozzá ilyenhez, mert enged is zavar néhány dolog itt, de általában átsiklok ezek felett, viszont ha valaki kiemeli, örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. Mindig próbálok viszont úgy fogalmazni, hogy az ne legyen bántó másoknak.


Kíváncsi leszek, hogy hányan fognak most osztozni a véleményemben!:)

2012. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Engem is zavarnak ezek a dolgok, de sosem jutottam el odáig hogy emiatt kérdést írjak ki :-)
2012. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

ált megyek a saját fejem után

no kapom is a lepontozást rendesen

mert h gondolom h nekem más a véleményem .....


1 hét alatt 2% estem vissza brutális nem ?

:-DDDDDDD

de akkor sem fogok beállni a sorba :-P

2012. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!