Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van ilyen nagy fejü...

Másnak is van ilyen nagy fejü babája?

Figyelt kérdés
8,5hónapos a kisfiam, 45cm a fejkör mérete, kicsit nagynak is tünik a feje. mondjuk a teste sem túl kicsi, 9,80 kg
2012. aug. 25. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
8,5hos 43cm, de csak 7,5kg, szerintem egyaltalan nem nagy feju az en lanyom, nem hiszem hogy a kisfiad nagy feju, szerintem esetleg optikailag tunik ugy
2012. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha annak látod, lehet hogy nagy:)

Nem minden gyerek egyforma!

Lányom mindig szépnek látom, de vissza nézve a régi képeket, igen is nagy fejű volt!

Most sem kicsi a feje, de azert mert haja is van, göndör, és az is dob rajata:) de az arca olyan kocsi, és most 3 évesen már arányos!

De, ezért aranyosak a babák, mert testükhöz képest nagy a fejük!

Olvastam valahol, hogy a mesefigurákat is a babák alapján rajzolják, hogy a méretük 1/3-a a feje, mert úgy sokkal aranyosabb!

Majd ahogy nő a teste, változik ez, ne aggódj, a fejük nem fog már sokat nőni!

2012. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én fiam 8 hónapos és 47 cm a feje, és nem találom nagynak.
2012. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jót nevettem a kérdésen:-))nagy a feje búsuljon a ló:-))
2012. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Kisfiamnak 4(!!!!) hónaposan 44 cm a fejkörfogata,és egyáltalán nem nagy,arányos! :)

2012. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam adatai: 8és fél hós, 47cm fejkörméret, 10,8 kg. Kicsit túlsúlyos, de aranyos.
2012. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! biztatóak a válaszaitok :) lehet azért tünik nagynak mert felfelé szélesedik.
2012. aug. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!