Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni az avent...

Érdemes megvenni az avent újszülött szettet? Meddig fogjuk tudni használni?

Figyelt kérdés
Vagy vegyek több cumisüveget és hozzá etetőcumit? Mindenképp aventet vennék, mert a melegítőnk és a sterilizálónk is az.

2012. aug. 26. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Megéri a kezdő szett, azt használtuk végig míg cumisüvegből evett ivott, csak 1-2 cumit kellett venni nagyobb lyukakkal később.

Ha külön külön veszed, drágábban jössz ki!

2012. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én ajándékba kaptam,azóta is ott áll,mert a babám nem "csípte"az Avent-es cumisüveget.Kipróbáltuk a nuk-ot,az se vált be,majd végül a Mam-nál kötöttünk ki.sztem először te is próbáld majd ki melyiket szereti...a sterilizólóm nekem is avent,de kompatibilis bármivel,nem csak avent-es üveget lehet benne sterilizálni.(bár nem is lenne rossz üzleti fogás...)
2012. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bogyo110 ***** válasza:
Szia én is megvettem és nem igazán vált be !De hát ugye minden ember más nekünk a tomme tippie dolgok jöttek be születésétől fogva ezt a márkát használjuk ,most másfél éves!
2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Ha a márkához ragaszkodsz is, anti colic-os cumisüveget vegyél. Ennek az a lényege, hogy nem nyel levegőt a baba a folyadékkal, és nem fulladozik. Bár ezt itthon nem nagyon látom. Én Tommee Tippee-t vettem ilyenből, és a sterilizálóm aventes. Melegítőt nem vettem, nem is jutott eszembe az igazat megvallva...

A húgomnak három hónapos a babája, nagyon mohó. Egy alkalommal fuldokolni kezdett, és percekig semmi életjelet nem adott, csak miután fejjel lefelé picit megrázta. Ekkor dobta ki az összes előre megvett cumisüveget és vett anti colic üveget. Így én nem is vettem mást. Még a MAM-tól látom.

2012. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szoptatni fogsz esetleg tök felesleges! Én egy cumis üveget vettem, itatás céljábol. Még most is szopik, 5 hónapos és inkább pohárbol iszik. Sterilizálót sem vettem, hanem egy uj fazekat és kifőzöm. Abban tuti nincsen vegyszer. De ha tápszeres a baba akkor más.
2012. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én megvettem.

Azóta is használjuk, rendszeresen.

Nem tudok szoptatni, ezért lefejem, cumisüvegből adom neki.

Több ezer forintot spóroltam, hogy megvettem, nem bántam meg. Azt sajnálom, hogy nem előbb vettem meg, szülés előtt, már vihettem volna a kórházba a mellszívót, talán most tudnék szoptatni.

Nagyon örülök, hogy megvettem, és azt hiszem, a Brendonban most jó akcióban van egy ilyen szett.

2012. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes venni, nagyon jó, de az etetőcumi helyett vegyél a cumisüvegre egy MAM etetőcumit. Passzolnak egymáshoz.
2012. szept. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A DM-ben ha törzsvásárló vagy, az 50 pontos füzetben van 25%-os kupon. Én így vettem. Még az előző gyereknél vettem, nekem kellett akkor hónapokig. Most csak kb. 2 és fél hétig kellett, de majd a szoptatás végén is kell az elválasztáskor. Tartós darab.
2012. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Affene, azt hittem, mellszívóra gondolsz... Ha csak etetőszettre, akkor várnék vele. Én a mellszívóhoz kaptam 1 ajándék üveget, nekünk az elég volt. Szopi mellett vizet se kap. De azt fenntartom, hogy MAM-os feltétet érdemes rá venni.
2012. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül vettem mellszívót, amihez van egy cumisüveg. Illetve azon kívül van még egy cumisüvegem. Szerintem kezdetnek elég lesz. Etetőcumit, akkor veszek másikat.
2012. szept. 7. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!