Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszatok, hogyan szórakoz...

Mit játszatok, hogyan szórakoztatjátok 2,5-3 hós babátokat? Érdemes már játszószőnyeget, baba tornáztatót venni? Meddig van el egyedül ennyi idős babátok? Meddig foglalja le 1-1 dolog?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában egy órát van egyedül egy órát meg játszunk,de Ő már 5hós. 3hósan is ezeket csináltam: Mondókázok,énekelek,lovagoltatom, hinta-palintázunk, cipelem a lakásba és megmutogatok minden apró dolgot. Attól függ milyen napja van a drágámnak :o)

Játszószőnyeget két hónapos korában megvettük,mert akkor volt akciós, 3hósan már kezdett is vele valamit, addíg nem érdekelte nagyon. Vettem rá játékokat amiket folyamatosancserélek hogy ne unja meg. Ha nem találja fel magát akkor 10percenként váltogassad az időt. '0 percet foglalkozol vele, 10percet egyedül hagyod. Pár nap alatt ezt az időt növelni tudod, majd egy-egy óra lesz belőle. Azért jó az egy óra egyedül,egy óra veled, mert a második órában lazító dolgokkal kell "szórakoztatni", utána nem lesz nehéz az alvás. 2-3hónaposan akár 2órát is ébren tudnak tölteni.

2009. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én babám már 6 hós,de amikor ennyi idős volt mint a tied,már kiraktam a földre,és egy játékálványt tettem fölé.én inkább játékhidat vettem,mert oda azt akszthatok amit akarok.sokáig nem kötötte le őt,de csak azért mert ő nagyon sok alvó volt.ilyenkor még csak kb fél órákat volt fenn egy-egy etetés után,de azt szépen végig játszotta akár egyedül is.
2009. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ekkora babának szerintem tökéletes, ha valamit fölé tudsz aggatni, lehet ez játszószőnyegen is, de elég egy iv, bármi, ha házilag is akár meg tudod csinálni. Azokat nézi, majd ütögeti, majd később fogdossa, leszedi :) Az én babám ilyennel akár 1 órát is elvan kb 2.5 hónapos kora óta (most 4 hónapos). A másik nagyon praktikus dolog, a pihenőszék, nekünk ebből egy teljesen egyszerű csak dönthető, nem zenélő-forgó darab van, szóval csak ülni lehet benne, de már ez is jó, ha megunja a fekvést, akkor ebben nézeget, mit csinálok, vagy éppenséggel melléülök, és beszélgetünk, plüssöket fogdosunk, ilyesmi, igy is elég sokat el tud lenni, de inkább kaja után, amikor türelmesebb. Etetéshez is majd praktikus lesz, ha korábban akarsz hozzátáplálni, mint ahogy ülni tudna.
2009. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! mi 10hetesek vagyunk, és a baba tornáztatót imádja a kisfiam. Etetés után alárakom, és akár 1 órát is eljátszik egyedül vele.ha elfáradt elalszik alatta. Érdemes ilyeneket venni.
2009. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!