Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itthon vagyok 20 hónapos...

Itthon vagyok 20 hónapos kisfiammal aki decemberben lesz 2 éves. én szeretnék vissza menni januártól dolgozni úgy hogy a nagymama menne el vele gyesre. Megvonják a mama nyugdiját ha elmegy gyesre? Akkor is ha rokkant nyugdijas?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy rokk. nyugdíj mellé jár a gyes. Mi is lehet így leszünk. De nem 100%.
2012. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam pár hónapja, és nekünk azt a tájékoztatást adták, hogy csak öregségi nyugdíjjal veheti igénybe nagyszülő, különben az egyik elveszik. Vmi igaz lehet benne, mert most töltöttem ki egy rokkant nyugdíjasnak szánt adatlapot és abban van egy olyan kérdés, hogy gyes vagy egyéb segélyben részesül-e?
2012. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abból a huszonvalahány ezer forintból hány rokk. nyugd. nagymama tud megélni? Akkor azt senki nem választja szerintem, ha tényleg így van.
2012. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!