Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babád mit kap vacsorára...

1 éves babád mit kap vacsorára, ha még nem igazán tud darabosat enni?

Figyelt kérdés

A doktornő és védőnő tanácsára 8 hónapos korától délben és vacsorára húsos főzeléket adtam, persze aztán elalvás előtt tápszert is kap. (8 hónapig tudtam szoptatni.) Előtte tejpép volt a vacsora, akkoriban nem volt túl lelkes érte, a főziből többet is evett este.

Múlt héten vettem valamiért egy doboz tejpépet megint (hónapok óta nem vettem), és megette lelkesen vacsorára.

Nem gond, ha visszatérek rá? Vagy maradjak a főzeléknél? Vagy próbálgassam a tejet, és abból főzzek neki tejbegrízt? Pár napja töltötte a 12 hónapot.

Még 2 foga van, így mérhető mennyiséget pl. kenyérből, kifliből nem eszik, csak az "élvezet" kedvéért eszi a pékárut, paradicsomot, szőlőt, de nem lakik jól vele.

Az éjszakát főzelékkel, de tejpéppel is végigaludja, súlya alapvetően rendben, mozgékony, vidám kislány. :-)

Nálatok mit vacsorázik a baba?


2012. aug. 27. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én főzeléket szoktam neki adni, általában hús nélkül.
2012. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És főzöd vagy üveges?

Csak azért kérdem, mert általában naponta főzök neki 2 adagot. Húst naponta akarok azért adni, de akkor estére is húsos a menü, mert kétszer nem akarok főzőcskézni, és egyszerre több félét sem tudok főzni, nem nagyon hagyja a kisasszony. :-)

2012. aug. 27. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcspépet is simán adhatnál neki, az én kistestvéreim imádták :)
2012. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor hogy jön ki a lépés, de általában főzök. ma pl paradicsomos krumpli volt pici sajttal.
2012. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!