Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem artalmas ennyit cserelgetn...

Nem artalmas ennyit cserelgetni a tapszereket?

Figyelt kérdés
hasfajas vegett 2het alatt mar a 3.at probaljuk, de semmi valtozas, nem lehet, hogy mar ezektol a cserektol a faj a hasa?vagy mennyit kene varni egyel?mennyi ido mire kibukik, hogy faj e tole vagy nem? Elso etetesnel vagy napok utan?
2012. aug. 27. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem is különböző válaszokat adtak: dokinő 2 hetet mondott, védőnő 3-4 napot, mire eldől jó-e a tápszer. Mi is már a 3. félét próbáljuk 2 hónapos a babám, de talán ez bevált. Most Milumil Komfort 1-et adok neki hasfájásra való tápszer ez is. Már legalább 1 hónapja ezt esszük. Előtte BEBA HA Start-ot, majd BEBA Sensitiv-et ettünk, de fájt a hasa és nehezen kakilt, most azért jobb a helyzet, bár így is csak 3 naponta kakil, de már könnyebben és nem sír annyit. Szerintem minimum 1 hetet várj egy fajta tápszerrel, vagy amíg el nem fogy egy doboz, ilyen gyarkan nem jó cserélgetni, mert nem fejti ki a hatását.

Amúgy mit próbáltatok és ki ajánlotta?

2012. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
angliaban elunk, aptamil 1-el kezdtunk, attol mindig ehes maradt, utana egy sma nevut kapott, vmi anyatej osszetetelu cucc de attol nem tudott kakilni, ha tudott is csak kemenyet es orditott, aztan most HIPPet kap, sima 1es anyatej szeru tapszer, ez most sztem jo lesz csak mar nem tudom miert sir, kapott kamillateat megivott kb. 1decit egy nap meg infacolt, de ugy lattam h szarabb a helyzet, ugyhogy most nem kap se infacolt se kamillat csak a tapszert meg ha szomjas akkor csakis vizet, eddig 2szer etettem igy, es nem sirt remelem igy is marad. Senki nem ajanlotta amugy mert neten neztem utana, itt az orvos nem foglalkozik ilyennel a vedono meg csak mindenre rablogat meg mindenre ravagja hogy ez normalis, elterjedt babaknal majd elmulik.. Kikertem a velemenyet a kamillatearol meg az infacolrol, az volt a tanacsa h tegyem, amit jonak latok..koszi:) lehet benne valami, ez az sma tapszer kb. 1het utan bukott ki, hogy szorulast okoz.. Remenykedem a legjobbakban, alig varom a hozzataplalasos korszakot:)koszonom a valaszt
2012. aug. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!