Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debreceni gyermek klinika 6...

Debreceni gyermek klinika 6 hós babával (csecsemőosztály)?

Figyelt kérdés

Be kell feküdnöm 6 hós kislányommal vastagbéltükrözés miatt.Minden info érdekelne a csecsemőosztályról. Az anya ágyat kap vagy széken kell aludni?Esetleg vip szoba van ott?Tudtok róla vmit?Mennyibe kerül?

A kislányom csak fekve szopik, muszály nekünk egy ágy.


2012. aug. 27. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi kisfiammal 1 hónaposan töltöttünk ott egy éjszakát. Nem tudom, ti is ide fogtok e befeküdni tükrözésre, de ahol mi voltunk ott a gyerekeknek van rácsos ágy az anyuka pedig a földön alszik. Van egy pár matrac amit adnak a kórházban, de ez nem elég minden anyukának, én pl hálózsákon aludtam amit magamnak vittem. Nem tudom, pontosan de szerintem nincs fizetős szoba. Egy szoba volt amiben ágyat láttam, és hűtőt, de ott egy leukémiás kislány "lakott" az anyukájával több hete. Amúgy nagyon rendesek voltak az orvosok és a nővérek is, szerintem találnak valami megoldást, hogy tudj szoptatni. Ja amúgy minden szobában külön fürdőszoba van WC-vel ami tiszta, így az anyuka tud zuhanyozni.
2012. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem 4 hósan került be a kislányom pár napra a csecsemőosztályra valamilyen fertőzés miatt.

vele voltam, én is a földön aludtam, egy matracon 4-en voltunk egy szobában egymás hegyén hátán hát elég kellemetlen volt hogy egymáshoz alkalmazkodjunk...

volt fürdőszoba wc ott lehetett zuhanyozni,

VIP szoba foglalt volt..


elég rossz volt ott lenni ránk se néztek egész nap, a végén már tápszert,teát és pelust sem akartak adni pedig elvileg a kórház adja.. úgyhogy én vittem arra a pár napra már mindent be..


remélem nem kell többet átélnem..

a babámnak sem tett jót..

2012. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!