Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom lenyelt egy fél...

Kislányom lenyelt egy fél borostyánkövet. Lehet baja?

Figyelt kérdés
Delután nem raktam a nyakába a nyakláncot, ott volt az éjjeli szekrényen. Egyszer csak levette onnan és játszott vele. Amikor bevette a szájába szerintem félbeharapott egyet és a felét lenyelte. Később vettük észre a férjemmel, hogy hiányzik róla egy szem. A felét meg is találtuk a szőnyegen, valószínűleg a másik felét lenyelte. Járt már valaki így? Nagyon apró a kő, de attól félek, hogy a törés mentén esetleg éles lehet. Amúgy megvizsgáltuk a lánc többi szemét is és szinte mind el van félbe repedve. A férjem egy csomót le tudott venni belőle. Kidobtuk az egészet és soha többet ilyet nem veszek meg másmilyet se. Mindenki nagyon vigyázzon vele, pedig nagyon biztonságos láncként reklámozzák.
2012. aug. 27. 20:32
1 2
 1/20 TKI Ibolya ***** válasza:
87%
Nekem a fiam szilva magot nyelt le.3 nap múlva kikakilta.3-4 napig nem kakilja ki akkor érdemes dokihoz vinni,nekem ezt mondta a dokinénink.
2012. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Mennyi idős a kislány? Van valamilyen fájdalma?
2012. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
és ezért nem is értettem soha miért kell egy kisbabának vagy egy kisgyereknek nyaklánc ?...
2012. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
15 hónapos. Kedves utolsó válaszoló: Na gondolhatod, hogy soha többet nem lesz semmilyen nyaklánca. Meg nem is ért semmit se. Ennyit a borostyán nyakláncról.
2012. aug. 27. 20:55
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja és nincs semmilyen fájdalma.
2012. aug. 27. 20:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik fele megvan, abból láthatod, hogy mennyire lehet éles az esetlegesen lenyelt rész. A ruháját, pelusát átvizsgáltátok? Lehet, hogy csak oda belepottyant, és nem is nyelte le.
2012. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Az anyaga miatt nem kell aggódnod, a borostyán elvileg segíti az emésztést.
2012. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon éles, meg apró is, kb. akkora az egész mint egy egész bors szem. Ennek a felét nyelte le.
2012. aug. 27. 21:02
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

na ez most poén volt :)


akkor ha segíti az emésztést akkor lehet nem is nyakbavaló hanem meg kell enni?


istenem ezek a kövek meg nyakbavalók ..

2012. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Por formában segíti az emésztést.


Fulladozást, gondolom, nem észleltetek, amikor lenyelte, mert ez fontos tényező, inkább ezért veszélyes lenyelni.

2012. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!