Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba kaphat már...

4 hónapos baba kaphat már hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
Lányom 4 hónapos és eddig csak anyatejet kapott de sajnos már kezd egyre kevesebb lenni a tejem és azért kérdezem,hogy kaphat már valami mást is!
2012. aug. 27. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék még neki. Igyál sokat, egyél rendszeresen, szoptass igény szerint, minél többet hogy több tejed legyen.
2012. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg igen,én is elkezdtem a kisfiam 4 hónapos kora körül,pedig csak anyatejes volt.Viszont nálunk nagyon sokat bukott és én ezért döntöttem így.Az ég világon semmi baja nem lesz,max. nem fogsz görcsölni 6 hónapos korában,ha mondjuk nem eszik meg sok mindent.Van ideje hozzászokni a z új ízekhez és természetesen nem csülökpörköltre kell egyből gondolni!
2012. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én Lányom 4hós 10napos,már egy hónapja tápszert eszik. Pont ma kérdeztem a dokimat mit javasol adhatok-e már neki valamit. Azt mondta várjak míg 5hónapos lesz. Szóval mén még várok kicsit. :)
2012. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már nyugodtan el lehet kezdeni a hozzátáplálást
2012. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is el kezdtem 4 hónaposan, pedig nekem még most is rengeteg tejem van. Csak szórakoztunk vagy egy héttel ezelőttig egyébként. Először csak gyümölccsel kináltam kisebb nagyobb sikerrel. Most már kap ebédre is répát, krumplit egy pici husit is evett már. De tegnap nem is adtam neki ebédre mert rengeteg a tejem. Lehet sokat ittam a nagy meleg miatt és azért is. Most 5 hónapos a babám.
2012. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is anyatejes (3,5hós), nekem már szólt a dokinőnk mikor 3hó-s volt, hogy adhatok már neki egy kis almát, őszibarackot, utána répát, krumplit. Az égvilágon semmi baja nincs tőle, imádja, és pedig nekem is sok tejem van.

3fiú anyukája

2012. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már adtam a lányomnak egy kis almát és nagyon ízlett neki csak még nem merek neki olyan sokat adni pedig ahogy el néztem ö még evet volna még.
2012. aug. 28. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!