Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem eszik/evett a...

Más babája sem eszik/evett a meleg és az időváltozás miatt?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom, ma 1 körtét evett, tegnap 3 kekszet. Már 10 féle ételt pròbáltam adni neki, de semmit sem kér. Amúgy sem nafy evő, de màr kivagyok, napok òta nem eszik. Egyébként ugyanolyan jòkedvű, eleven és alszik is.
2012. aug. 27. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden oké és iszik eleget akkor nincs baj :) Én lányom 2éves,, jó evő de a nagy melegben csak dinnyét evett meg fagyit. Este 8kor amikor lehűlt a levegő, akkor evett csak "rendesen"
2012. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon jó evő, de nappal szinte semmit nem eszik. Estefelé hajlandó rendesen vacsorázni.
2012. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Disi ***** válasza:
Ma ugyanez volt nálunk is, 14 hós lesz a kislányom. Mondjuk ő nem rossz étvágyú, de ma ő sem nagyon evett.
2012. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Inni szerencsére iszik. Most megnyugtattatok kicsit. Köszi
2012. aug. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!