Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a kisbabám esténként?

Miért sír a kisbabám esténként?

Figyelt kérdés
Egésznap jó kisbaba sokat alszik szépen eszik, fejlődik egy kicsit hasfájós. Épphogy vége a fürdetésnek rázendít evés közben is pedig éhes de ahogy kortyol kettőt torkaszakadtából üvölt sehogy nem tudom megnyugtatni megy a risza éneklés de semmi elfárad a sírásban és elalszik.
2012. aug. 27. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasfàjàs miatt sír ennyire, kislányomnak is mindíg este jött ki. Az Infacol nekünk nagyon bevált, pár nap mùlva semmi baja nem volt, nyugodtan aludt.
2012. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Evés közben nem nyel sok levegőt?Nálunk az is volt a baj ( a hasfájás mellett),hogy sok lebegő ment le a pocakjába,míg evett és feszített neki.Mi evés közben is böfiztettük és így picit jobb volt.

Nekünk az Infacol semmit nem használt, a Colief mérföldekkel jobb!

2012. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen sok levegőt nyel és sokat is büfiztetem etetés közben. Csak nem értem miért este jön ki ez nála ez a sok sírás egyszerűen nem lehet megnyugtatni papaverint használunk de nem igazán sőt tuti ettől alszik egésznap nem tudom mit tegyek.
2012. aug. 27. 23:10
 4/5 anonim válasza:
Én azt olvastam (nálunk is így van), hogy este szoktak keservesen sírni a csecsemők, ilyenkor már fáradtak és álomba sírják magukat. Mi is ezt vettük észre, annyi különbséggel, hogy ha ekkor elalszik, álmában legalább megeszi a kajcsiját.
2012. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még szopizik? Nekünk a lányom 2 hetes korában 2 éjszakát végig üvöltött, nem tudtam elképzelni hogy mi lehet a baja, az ügyeletet hívtam folyamatosan hogy még mindig sír, és nem hagyja abba, persze a hasfájásra fogták, holott nem volt tejem, és éhes volt! Hiába ciciztettem, egyre jobban csak sírt és sírt, na majd a harmadik este volt lefejve 60 ml tejem, azt odaadtam neki, mert megint jött a sírás, megette és majd másnap reggel kelt fel! Napközben vele se volt semmi baj, estére elfogyott a tejem, napközben evett, aztán aludt, addig én fejtem. Szegényke azért sírt annyira mert éhes volt, annyira sajnáltam. Utána már egy csepp tejem se volt napközben sem, szóval 1 hónapos korától tápszeres volt.
2012. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!