Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Hova menjek?...

Mit csináljak? Hova menjek? Félek hogy nagy a baj.

Figyelt kérdés
Kislányom(13 hónapos)3.napja küzd 38.5-39 fokos lázzal..gyógyszer hat..de amint kiment a hatása ujra lázas..voltunk orvosnál,de a dokink szabadságon van,a helyettesítő pedig meg sem vizsgálta,csak megfogdosta a mirigyeit.Annyit mondott egy kicsit meg vannak duzzadva,de a torka tiszta.Mit tudok tenni? Milyen orvoshoz vigyem?
2012. aug. 28. 08:24
 1/6 Gottacska ***** válasza:
Elviheted olyan gyerekorvoshoz is aki nem a ti orvosotok! Én sem hagynám annyiba a mi városunkba több gyerekorvos is van! Remélem ott is!!
2012. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe! Ha csak láza van és semmi más tünet, akkor valamilyen vírusról lehet szó! Az én Lányom 1 hónapja esett túl a "3 napos láz" nevű víruson, aminek annyi a tünete, hogy nagyon magas lázzal jár kb. 3 napig, utána hirtelen elmúlik és másnapra pöttyös lesz. Az én Lányom 40 fok körüli lázzal kűzdött végig és nálunk is hatottak a lázcsillapítók, de csak pár óráig, utána újra visszaszökött.

Az a baj ezzel a betegséggel, hogy csak utólag tudják diagnosztizálni, mikor elmúlik a láz és kijönnek a pöttyök!

Nézz utána a neten ennek a betegségnek! Jobbulást a Lányodnak!

2012. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a védőnőtől is megkérdezheted,ilyenkor ő mit javasol,ha nem vagy elégedett a helyettesítő orvossal.
2012. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a nagy baj nem egy "kis" láznál kezdődik szerencsére.

Vidd el másik orvoshoz, ha aggódsz.

2012. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2012. aug. 28. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom most van a háromnapos láz "pöttyös" szakaszában! Kitartás!

Nálunk is ugyanez volt. A gyógyszer hatott, levitte a lázát, akkor jól érezte magát, tombolt, de amint kiment a gyógyszer hatása... :(

Már nincs láza, de kiütéses...

2012. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!