Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortòl lehet glut én...

Mikortòl lehet glut én tartalmú ételt adni a babáknak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
azt követően, hogy sikerül leírnod így, hogy glutén. egyben.
2012. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

4 és 7 hónapos kor között kell bevezetni a glutént.

ha anyatejes akkor még szopizás alatt

2012. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom 6 hónapos kortól, 6 hó alatt nem
2012. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól már érdemes, főleg, ha még szopik, mert az anyatejben lévő anyagok segítségével mérséklődik az allergia kialakulásának esélye. Most per pillanat ez az elfogadott orvosi vélemény.
2012. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 3,5 hónapos a kisfiam, anyatejes, és már szólt a dokinőnk, hogy egy héten egyszer egy kis háztartási kekszet almával adjak neki.

3 fiú anyukája

2012. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3,5 hósan háztartási keksz??? na ez új
2012. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

WHO ajánlás szerint 6 hónapos kortól.


De ne már háztartási keksszel :(


"Összetevők:

búzaliszt, cukor, növényi zsír, térfogatnövelő szerek: (nátrium-hidrogén-karbonát, ammónium-hidrogén-karbonát), só, színezék (karamell), aroma, antioxidánsok:(borkősav, dikálium-diszulfit). Glutént és kén-dioxidot tartalmaz.

Mogyorót, földimogyorót, tojásport, tejport, szójalecitint is felhasználó üzemben készült."

2012. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudtam,hogy lesz egy barom aki beleköt a vèletlen hibàba.Legyen ez a legnagyobb öröme az életében! A hasznos vàlaszokat köszönöm!!
2012. aug. 29. 00:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj egyébként, hogy a védőnők által kiadott kiadványban is az szerepel, hogy háztartási kekszet adjunk.


Valamint a babakekszek is tartalmaznak térfogatnövelőt :-/

2012. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló. Ne egy zacskó kekszre gondolj. Azt mondta igen, hogy az almába tegyek egy darab háztartási kekszet. Mármint reszeljem bele. És ezt hetente egyszer adjam neki, a glutén bevezetése végett. Adtam és adom is neki, semmi baja nincsen, és még ráadásul nagyon is szereti.:)) Erről ennyit.

3 fiú anyukája

2012. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!