Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát nem felháborító?

Hát nem felháborító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából nem ide vág a téma, de gondoltam, hogy mások is okulhatnak belőle.

Az éjszaka a zárt lépcsőházunkból kilopták a kisbabám babakocsiját. Nem egy nagyvárosban élünk, nem is rossz környéken, egy kis társasházról van szó. Hát szerintetek milyen ember az ilyen? Milyen világban élünk? Embernek nevezett valakik, mintha csak bevásárolni mennének, ellopják, amiért mások megdolgoznak. És ráadásul egy ártatlan kisbaba holmijáról van szó, ami nem luxuscikk, hanem ezzel intézzük a mindennapi dolgainkat.Komolyan,gusztustalan az ilyen!


2012. aug. 28. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

nem is értem eddig miért hagytad ott...

sajnálom, de nem szabadott volna ilyen helyen tárolni.

2012. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos a 46 m2-es lakásunkban nincs semmilyen tároló, és olyan helyen volt (lépcsőfeljáró alatt), ahová be sem lehet látni,kívülről nem is tudhatta senki, hogy ott van valami.
2012. aug. 28. 12:46
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát megértelek. Nálunk zárt az udvar, ill. lenn is kóddal lehet bejönni, de így is bejönnek, loptak nálunk is babakocsit. Én behozom a lakásba, azt a pár hónapot kibírom a kerülgetésével, de nálunk van lift, így fel tudom hozni.
2012. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Tettél már feljelentést?

Rakj ki róla képet facebookra, hátha meglátja valaki valahol. Persze tuti van másnak is olyan de azért hátha...

2012. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

Igen, az. Mármint feháborító. De nem értem, hogy miért kint tároltad, borítékolható volt, hogy elviszik. Sajnos ilyen világban élünk.

És a kérdés nem ehhez a témához passzo. Inkább: kuétúra, közösség.

2012. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Délután megyek a rendőrségre, már voltak kint. Abban egyáltalán nem is reménykedem, hogy meglesz a babakocsi, csak egyszerűen hátborzongató, hogy amíg alszik az ember, mások gusztustalan módon bármit megtehetnek.
2012. aug. 28. 12:50
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy, meg nem számít, hogy belát-e a rabló. Valamilyen indokkal bejut a lépcsőházba és körbenéz, kifigyeli hogy k, mit, hol tárol és legközelebb viszi. Nálunk is így törtek be a lakásokba. A legközelebbit csukd össze és vidd be a lakásba, vagy kösd ki egy korláthoz biciklizárral
2012. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sajnálom. ami történt, és felháborít! Manapság mindent visznek, ami mozdítható. Én is ugyanígy tárolom 9 lakásos vadiúj lépcsőházban földszinten lépcső alatt, most elgondolkodom, hová lehetne tenni. Lakásban, biciklitárolóban nem fér el. Egyébként a biciklitárolóhoz is ugyanaz a 9 család fér hozzá, akik lépcsőházhoz.. Nekünk a fallal körülvett, zárt teraszunkról vitték el a kislányom állványos hintáját. Nagyon együtt tudok érezni.
2012. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kiki01 ***** válasza:
71%
Tényleg felháborító, meg is értelek, de hát sajna amid van azt kerülgetni kell. A mi lakásunk is 48 m2, nincs lift, a másodikon lakunk, és mégis mindig felhozom, eszembe sem jutott volna hogy a lépcsőházban hagyjam.
2012. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Én viszont azt is megértem, hogy miért nem viszed fel. Én sem tudnám sehova tenni a lakásban, viszont szerencsémre van egy pici tároló, ami közös ugyan, de mivel csak nyugdíjasok laknak a házban és semmi nem volt benne (csak hólapát meg útszóró só), így most mi kisajátítottuk és zárat cseréltünk. Amúgy megértelek és sajnálom. Tényleg felháborító! Nekünk a zárt garázsunkból vitték el az összes szerszámot, meg mosóport, ilyesmiket... előtte pár évvel meg anyósomnál a saját tárolójából szintén minden értéket kipakoltak. Sőt, több lakásba is surrantak már be a telepen, pedig ez is jó környék, kisváros. A héten a biciklilámpámat próbálták lelopni, pedig nem leszedhető, amolyan dinamós fajta. Kitépkedték a vezetéket, de nem tudták leszedni, így hagyták a francba. Szörnyű és elkeserítő, hogy milyen emberek vannak!!!!
2012. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!