Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinetek mikortól lehet a...

Andika7 kérdése:

Szerinetek mikortól lehet a sportkocsit használni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elvileg amikor már jól ül nem nyeklik.De a nagy átlag jóval előtte beleteszi.Én 5 hónaposan tettem bele,mert amikor elmentünk sétálni a mélykocsival végig üvöltötte a sétát és az lett a vége hogy hazáig cipeltem a fenekét a karom majd leszakadt.Aztán mikor beletettem a sportkocsiba félig ülő helyzetben mint akit kicseréltek a világ végére is el tolhattam volna!
2012. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a lányom mikor vettem neki sportbabakocsit.
2012. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor már megtartja magát, én beletettem őket. Ez mindig előbb volt, mint hogy ülni tudtak volna, de mindegyik gyerekemnél máskor.

Függ attól, hogy mennyire nagyok és erősek.

2012. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 vagyok, elküldtem véletlenül.

5,5 hónapos, 4 hónaposak voltak a nagyobbak.

a picim most 3 hónapos, de lehet, hogy már nem sokáig várok. Nagyon nagy és erős, túlhordott baba volt, már átfordult egyszer hátról hasra. És nem utolsó sorban a mózesben épp hogy elfér még ha kinyújtózik.

150°-ban döntöm a kocsit.

2012. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!