Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós babám állandóan rázza...

8,5 hós babám állandóan rázza a fejét (mintha azt mutatná nem). Ugye nincs valami idegrendszeri gond vele? Néha percekig csinálja.

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
de valoszinu, jobb ha orvos is latja
2009. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na most megijedtem! Azt hittem nincs baj, mostanában kezdte és mindig nevet közben.
2009. júl. 26. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Először konzultálj orvossal, és csak utána jőjjön a rémület, ha valóban gond van vele.

Ebben a korban fedezik fel saját magukat, és a szűkebb környezetet, mindent csinálnak, de az nem jelenti azt, hogy ez miatt idegeskedned kellene. Ha furcsának találod a viselkedését, vidd orvoshoz, hogy megnézhesse, de szerintem csak játszik. Figyeld néhány napig fokozottabban, akad -e esetleg még valami a viselkedésében, ami arra utalna, hogy baj van. És nyugodj meg, próbáld objektiven megitélni a helyzetet!

2009. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nincs baja! Az én lányomnak is szokása volt, még néha most is az. Szórakozásképp csinálják. És persze nevetnek is rajta. :) Eleinte én is azt hittem, baj van. Nekem az etetőszékben csinálta folyton. Nem is evett. Aztán rájöttem, h azért épp abban rázta a fejét, mert jó párnázott, és tudta, h kedvére teheti, nem üti meg magát. Na, azóta a hintában eszünk. :)

Szóval néha még most is rázza, de tutira csak a buli kedvéért, főleg hogy ő a társaság középpontja. :)

Remélem megnyugodtál kicsit...:)

1éves anyuka

2009. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, megnyugtattatok. Általában akkor csinálja, ha ölben van. Kipróbáltam, amikor én mutatom neki, azaz rázom a fejem, hangosan kacag rajta. És csinálja ő is. Nagyon remélem semmi baja nincs!
2009. júl. 26. 20:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. júl. 26. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 10 hónapos lesz nemsokára és ő is csinálja h rázza a fejét, közben mosolyog. Én arra gondoltam h engem utánoz, mert mikor rászólok h nem szabad én is intek nemet a fejemmel. De úgy tűnik h tetszik neki.
2009. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Okos kisgyerek! Semmi baja! Biztos eleven, már nem egyszer ráztad a fejed, hogy nem- nem....:) ezt utánozza, tetszik neki, eszébe jut és csinálja. Mutogatsz már könyvben figurákat? (hol a kutya, cica, maci, napocska,stb) lassan ő is fogja mutatni, ha rákérdezel.
2009. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy van baja ez most egy új játék amit felfedezett az én kislányom is csinálja 8 hónapos és nagyon tetszik neki. Ne aggodj.
2009. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!