Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a 15 hetes...

Lehetséges, hogy a 15 hetes kislányomnak olyan nagy lett az étvágya, hogy éjjelente azért kel fel óránként szopizni, mert éhes?

Figyelt kérdés
2007. aug. 25. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges ,de az is hogy amikor eszik nem eszik meg elegendö tejcsit(ez csak sejtés).De az is valószinü hogy rájött,hogy mennyire jó ha te este ennyit foglalkozol vele:)
2007. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy csak szopizik? Van elég tejed? Lehet, hogy nem elég tápláló? Sok minden lehet. Nekem a babám 4 hónapos és már 180 ml-ket eszik, sőt elalvás előtt 210 ml az adagja. Igaz 4 kg-mal született és most 7 kg. De lehet, hogy csak az anyukájára van szüksége a manókának. BIZZÁL AZ ANYAI ÖSZTÖNÖDBEN!:) Sok sikert.
2007. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Biztos,hogy nem.A fiam 8hetes,este 10kor eszik,aztan ejjel 1kor es reggel 7,fel8korul.Tulajdonkeppen vegig alussza az ejszakat.Egy 15hetes babanak mar vegig kellene aludnia az ejszakat,lehet hogy nem eleg suru a tejed.Probalj meg furdetes utan tapszert adni,es emiatt ne legyen lelkiismeret furdalasod,csak ejszakara(csak ejjel,nappal szoptatok)en is azt adok a kisfiamnak.En taplalek kiegeszitokent adom es nagyon megvagyok elegedve.Gyonyoruen gyarapodik es makk egeszseges.
2007. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű hogy nem elég "zsíros"a tejed, nem lakik jól. Vagy csak huncut és jó odabújni szopizni anyához, de ez inkább csak cicizés.A nagy melegekben sűrűbben lehet szomjas.Szerintem is próbáld ki hogy jól megeteted este, hátha akkor nem kel fel és megoldódik.
2007. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Probálj neki ilyenkor teát adni és ha nem tágit akkor lehet hogy tényleg éhes! A tápszert én azért nem ajánlom mert nagyon könnyen rákapnak! Nekem igy állt le a fiam a ciciröl! Könnyebb volt az üvegböl mint a ciciböl!Nekem muszáj volt mert antibiotikumot kellett szednem, de már utána nem nagyon akart szopizni csak este elalváskor!De akkor is már inkább csak azért hogy össze bujjunk!:)
2007. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!