Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti fürdetnétek kisgyereket...

Ti fürdetnétek kisgyereket mosogatóban?

Figyelt kérdés

Amerikában elég bevett szokás. A konyhai mosogatóban engednek vizet a babának, ott fürdik. Mondván: akkor nem kell az anyukának hajolgatni.

Ismertek esetleg olyat, aki így fürdette a gyermekét?


2012. aug. 29. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Mivel nem Amerikában élek, így tuti nem. Az edények és a baba szempontjából egyaránt nem.


Nyilván ha ott élnék, ebbe nőttem volna bele, ez lenne a természetes, akkor lehet, hogy igen.

2012. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Nálunk létezik olyan "csodatalálmány", amit kádállványnak hívnak. Azzal sem kell hajolgatni.

Soha nem fürdettem a mosogatóban, eszembe se jutott.

2012. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, hogy még a legnagyobb tisztaság mellett is ne maradna a mosogatóban valami baci, ami ártana neki. :S
2012. aug. 29. 14:10
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

A fürdőszobában nagy a mosdókagyló és igen fürdettem ott 4 hónapos koráig ,nagyon praktikus. Modern nagy fürdőszoba ,magas csaptelep.

Ja és a kórházban is a csap alatt fürdetik a babákat,csak alá dugják .

Mi ezt használtuk itthon,ez másról szól és nagyon szereti a babám a fürdést mert szép élmény neki:

[link]

Mi ebben a helytelen?Szerintem sokkal biztonságosabb mint a kis kádazás.

2012. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mosogatóba soha nem fürdetném, de a fürdőszobai mosdókagylóban már volt, hogy fürdettem (vendégségben voltunk és nem vittünk kádat a zuhanyzás meg nem jött be neki)

Itthon mondjuk nem tudnám ebben fürdetni, mert kicsi a mosdókagylónk.

2012. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagy különbség van a konyhai és a fürdőszobai kagyló közt, én a konyhaiba nem tenném, ott mégiscsak másfajta szennyeződés folyik le, bármennyire is tisztán tartod. Fürdés után meg szedem a hajszálakat :( Fürdőszobaiban igen. Nem ismertem senkit, aki ezt tette volna, de lehet csak nem dicsekszik vele :)
2012. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet az amerikaiknal a mosogato csak "jellkep" gondolom van mosogato gep es szerintem legtobben ettermbe kajalnak vagy gyorskajakon elnek. Az a mosogato nem igen latott magyar stilusu sutes-fozes altal osszekoszolt edenyeket. :))) Nekem volt egy amerikai kolegam. Neki pl 2 mosogatogepe volt. Az egyikbe bekapolt, a maikbol meg ki. A tanyerok, labosok meg a konyhaszekrenybe sem jartak soha csak keringtek a ket mosogatogepbe, mert igy egyszerubb volt. Igy lehet nalluk steril a mosogato. Meg nagyon regen voltam egyszer LA-be es ott olyan hazban is jartam ahol a konyhaba szonyeg!!!! volt. Gondolom ott sem sokat foztek. :)
2012. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm (USA) szintén alig evett otthon. Volt 2 kávésbögréje és azzal meg 2 kanállal ment a gép minden nap. A mosogatót szerintem soha nem használta. A gyors kaját meg a tálcájával együtt sütötte/melegítette, amikor végzett ment a kukába. Szerintem tányérja sem volt. Ellenben a mosdó a fürdőben agyonhasznált volt :) Ott én is inkább a gyors zuhanyt választottam a babáimnak.

Unokatesómék szintén kint élnek 3 gyerekkel, de ők is baba kádaztak.

2012. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett a linked, kedves kérdező. Hogy élvezte az a kisbaba! Nagyon édes!

Ennek ellenére -bár már két gyermekem van-, egyiket sem fürdettem soha a mosogatóban vagy a fürdőszobai kézmosóban. El sem fértek volna benne, de ha elfértek volna, akkor sem jutott volna eszembe. Ha az USÁ-ban élnék, biztos én is ezt csinálnám. :)

2012. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Bocsánat, tehát nagyon tetszett a 4-es válaszoló linkje! :)
2012. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!