Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik sportbabakocsi...

Kinek melyik sportbabakocsi vált be?

Figyelt kérdés
November körül kezdenénk használni, tehát mindenképpen téliesíthető legyen, dönthető háttámlával. Az sem lenne baj, ha a tolókara átfordítható lenne.Sokat nem akarok rákölteni max. 25.000-et (de ez már nagyon a teteje).
2012. aug. 30. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem a quinny zappot, de az egyik kritériumodnak sem felel meg. Mondjuk én is eladtam a 2. gyereknél, mert nem tudtam pakolni bele...de a fő kérdésedre ez a válaszom. Imádtam.

Most egy hauck malibu kocsink van ennek dönthető a háttámlája és téliesíthető (tavaly télen is ez volt már) vettünk hozzá lábzsákot. Fél kézzel könnyen tolható és egész nagy a pakolókosara (nekem ez volt a fő szempont) Hóban viszonylag könnyen lehet tolni mármint a frissen leesett nagy hóban nem de a letaposottban már igen. Ez újonnan kicsit drágább, ha nincs akcióban (akkor 25 e) de használtan szerintem 8-15e között tuti kapsz.

2012. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!