Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor ébred és hányszor...

Hányszor ébred és hányszor eszik éjszaka 6 hós babátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél hós kora óta amióta hason alszik egyszer sem ébredt fel, most tölti a hat hónapot jövő héten, és azóta nem eszik éjszaka .Viszont a nagyobb gyerekem egy éves koráig mindig felkelt éjszaka és egyszer evett.
2012. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször 2x kel, néha csak egyszer, és eszik is.
2012. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6.5hónapos, és 4-5hetes kora óta hang nélkül végigalussza az éjszakát. ESte 8kor vacsizik 170ml tápit, utána berakom a kiságyba, puszi, villany le és reggel 7-fél8ig alszik nyekkenés nélkül.
2012. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám is 5,5 hós, és ő is 7-fél 8 körül kel:)Végigalussza az éjszakát, kivéve ha jön valami front, vagy szél van, azt nem szereti, akkor fent van egyszer, de ez a ritkábbik eset:)
2012. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irigykedem az előttem írókra! Az én babám 5 hónapos koráig átaludta az éjszakát, fél9-től 6-ig. 1,5 hónapja viszont 2-4 alkalommal kel, és szopizik is mindig... Nem tudom, mitől van, és hogy állhatnánk vissza, ha nem szoptatom meg, nagyon sír...
2012. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!