Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú popsitörlőt és...

Milyen márkájú popsitörlőt és pelenkát vegyek újszülött babámnak?

Figyelt kérdés
Vagy abszolút nem fontos a márka, jó egy pár száz forintos popsitörlő is????
2012. aug. 31. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj ki többet, akkor tudni fogod, hogy nektek melyik a legjobb. Mi pine pelenkát kaptunk a nagypapától meglepiként:), azt kezdtük el használni, én meg voltam vele elégedve. Törlőből a dm-ben vettem először, de aztán abból is áttértem a pine-ra, az két tenyér nagyságú, elég nedves, de mégsem folyik az alján a "cucc". Jó babázást Neked! :)
2012. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Popsitörlőben nem számít, majd úgy is látod, ha esetleg nem jó a babádnak, mert kiporosodik, vagy ilyesmi. Pelusban inkább számít, de csak azért, mert nekünk pl. a Pampersből kifolyt a kaki. És nem azért, mert nem jól tettem fel. Nekünk pl. a Libero vált be. De persze márkátlant is használok, de éjszakára Liberot. Majd ezt is kitapasztalod, mint minden mást, mert babánként más lehet. :) Jó babázást, jó egészséget! :)
2012. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pampers new born és pampers senzitive törlő nekünk ez volt jó, és ha adhatok fürdéshez tanácsot, akkor a naturlandtól a mosdókenőcs, ami tök jó, szagtalan, sima krém, amit belemaszíroztam a bőrébe fürdés előtt, és fürdéskor "leolvad" róla, pihe-puha lesz tőle a bőre, nem lesz száraz, piros.
2012. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
popsitörlőben sztem teljesen mindegy a márka, na a pelenkánál már nem. pelusba valakinek ez válik be, valakinek az. én pampers newborn-t vettem, meg voltam vele elégedve, míg a pampers 2-es már nem vált be mert állandóan átázott, így a libero a kedvenc. viszont popsitörlőt már rengeteget kipróbáltunk, ezek között nem találok különbséget, talán annyit, hogy a johnsons-nak nagyon tetszik az illata :)
2012. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Popsitörlőből vettem egy Huggies-t, most akciós a rossmann-ban, de időközben találtam olcsóbban is, noname termékeket is, amik jónak tűnnek. Ha jól tudom, a nedvesség,a vastagság és a méret a lényeg, nem?

Pelenkából is úgy tervezem, kipróbálunk többet, de pl anya is nekünk Libero-t használt ill Pampers-t, és a Libero jött be...És ez hány évvel ezelőtt volt...


Libero fürdetőt használt valaki közületek? Az egyik ismerősünknek babalátogatóba többek között ezt vettünk, tetszett, hogy semleges...

2012. aug. 31. 12:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Én Pampers active baby pelenkát használunk(2,5 éve,tökéletes.)A Libero csúnyán kiütötte a kislányomat,a Huggiesból meg mindig kifolyt a pisi,Babylove (dm),Babydream (rossmann)kipirosodott a feneke.Törlőkendőből is zöld pamperst veszek nálunk ez jött be.Próbáltam másokat is törlőkendőből is: Neogranormon-nem volt nedves,sima dm-est meg rossmannost az se jött be.Nálunk csak a pampers mindenből.
2012. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és Nivea Baby fürdetőt és sampont használunk.
2012. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk pelusból a tesco-s saját márka vált be az első 2-3 hónapban, utána pedig már a pampers active baby. Popsitörlőből pedig Neogranormont használtunk az első hónapokban, utána már mindenfélét kipróbáltunk. A Neogranormon egyébként lehet, hogy még mindig akciós a tesco-ban, háromszázvalahány Ft volt egy csomag még a múlt héten.
2012. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 porcukormókus ***** válasza:

Törlőkendőből többfélét is használunk -pampers, neogranormon, zöld tesco-s, meg próbáltunk egy-két noname márkát is-, egyikkel sem volt gondunk.

Pelenkával már meggyűlt a bajunk párszor, ha kísérleteztünk. Nekünk ami a legjobban bejött, az a pampers active baby (zöld csomagolású), ill. szerettük a pampers premium care-t is (fehér).

New born méretben az elején próbáltuk a huggiest is, azzal sem volt semmi gondunk.

2012. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én mindenből dm-es saját márkásat vettem-babylove. ráadásul ott van bababónusz program,folyamatosan küldik a kuponokat,és a vásárlásnál is jár pont amit beválthatsz más kuponokra és jóval olcsóbban vásárolhatsz meg mindent
2012. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!