Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ültethetem ilyen esetben a...

Ültethetem ilyen esetben a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Babám már többször kiült oldalra négy kézlábból és a kezén támaszkodva sokáig ült így. A babakocsiban sincs el már úgy sem ha egy fokozatot emelek a háttámlán.Így kb. 30 fokban (ül). Habár ez a fokozat még inkább fekvő.A következő meg már inkább ülő.Felültethetem? Vagy meg kell várnom még a babakocsiban is felül magától?mert próbálkozik szegénykém, de hanyatt fekvésből még nem megy neki.Viszont így meg végigüvölti az utat...
2012. aug. 31. 11:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Rá kesrestem egy másik ilyen kérdésre és ez a kisbaba ugyan úgy ül ahogy az én kislányom!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. aug. 31. 11:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted tegnap is, akkor is megmondták, hogy nem!
2012. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Nyugodtan ültetheted, gondolom már elmúlt 5 hónapos.
2012. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ültesd. Az én fiam 1 hónapja ül csak, de én már korábban is ültettem, mivel másképp nem volt hajlandó el lenni a babakocsiban.
2012. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?Az én kislányom 6 hónaposan már ült,én akkor már felültettem a babakocsiban.
2012. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Most néztem a 3.linkjét.

5 hónapos a babád,akkor még teljesen ne ültesd fel.Döntsd meg neki a háttámlát és ne szemből told úgy talán elmarad.

2012. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen kedves 3. válaszoló! Tegnap késő este is feltettem ezt a kérdést.Azért írtam ki még egyszer, mert más emberek véleményére is kíváncsi voltam olyanokéra is aki esetleg ugyan ilyen helyzetben voltak vagy vannak. Engem ez aggaszt, hogy még csak 5 hónapos.Nem tudom mért akar ülni már.Viszont ami meg a háttámla felemelés mellett szól, hogy már ül magától csak támaszkodva.A babakocsink 3 fokozatban dönthető csak. 180fokban, kb.30 fokban(így sincs el) és a következő meg hát olyan 70fok lehet mert nem derékszög de nem is fekszik.Szóval tartaná a hátát a támla.Jajj nem tudom mitévő legyek, mert nagyon nem szeretnék kárt tenni a kis gerincében, viszont így meg pokol a séta mindkettőnknek..

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 31. 12:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6. válaszoló! Neked ekkor, hogy ült a babád? Már stabilan támaszkodás nélkül?Vagy esetleg az egyik kezén támaszkodva még?
2012. aug. 31. 12:29
 10/12 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Még nem stabilan ült 6 hósan.De az ölünkben már ő is csak ülve maradt el.Én akkor már ültettem a kocsiban,hála isten lekopogom már 2,5 éves de semmi baja a gerincének.

2012. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!