Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terpeszpelusos babáknak...

Terpeszpelusos babáknak mennyi idő után javult az állapotuk?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után tapasztaltatok javulást a babán? Persze nem a 6 hét letelte utánra gondolok, hanem arra hogy pl. 1-2 hét után már javult?

2012. aug. 31. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hónapig kellett hordani,de még akkor sem volt tökéletes kb összesen 5 hónap kellett mire rendbe jött láthatóan is.Nekünk laza volt.
2012. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hétig kellett hordani, a kontrollon a doktornő azt mondta már minden rendben. Én magam nem tudom megítélni mikortól javult, ezért nem írom meg. Bár az utolsó hétben már nem sokat volt rajt a nagy meleg miatt, de így is rendben lett. Úgyhogy szerintem 5 hét volt, de ez változó. Barátnőm babájának még a 6 hét után is kellett hordania tovább. Ne aggódj rendbe jön hamar, a lényeg hogy időben felismerjék és kezelve legyen. Én 3 hetesen vittem el maszekba.
2012. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hét után rendben volt, hogy közben mikor javult nem tudom, mert neki nem volt szembetűnő gond.
2012. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsánat, de off-olok csak pont ma olvastam a FB-on, gondoltam megosztom. Nekünk nem volt ilyen gondunk hála az égnek, úgyhogy érdemben nem tudok hozzászólni.

[link]

2012. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:
6 hét alatt teljesen rendbe jött, de hogy mikor kezdett javulni, azt nem tudom, hiszen én előtte sem láttam, hogy gond van, nem vagyok szakember. A doktornő is az ultrahangon látta csak, hogy kell a terpeszpelus, ráadásul csak az egyik oldal miatt kellett. Nem tudom, ez miért fontos? Remélem nem azért, mert akkor hanyagolni akarod a használatát! ( Nem ismerlek, bocsánat a feltételezésért, csak nem értem a kérdés okát.)
2012. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom hanyagolni, 24 órában rajta van a kisfiamon. Csak egyik csípője kötöttebb egy kicsit. Már 2 hete rajta van és nem vettem észre javulást. Tartok tőle hogy nem fog javulni a 6 hét alatt sem. Azért kérdeztem hogy mennyi idő alatt javul, mert ha nem alakul a dolog akkor korábban vissza viszem a doktornőhöz. Sajnos már így is el vagyunk késve mert már 5 hónapos.
2012. szept. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!