Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmomban nem gondoltam volna!...

Álmomban nem gondoltam volna! Ez így normális?

Figyelt kérdés
5hós a babám.2 hós kora óta végig aludta az éjjeleket.nyugodt baba volt!kb 2 hete minden este 1 órát alszik utánna üvölt megint egy óra alvás megint üvölt!ha kiveszem az ágyból ugyan elhallgat de azt mondták jön a foga.de ennyire megviselné?kenem neki dologélel adom homeós bogyót.de semmi.kettőig nem látok olyan álmosak vagyunk és fáradtak.ha ez így lesz minden egyes fogacskánál akkor iszonyú nehéz lesz.
2012. szept. 1. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor ha tényleg a fogzás adtam neki este Nurofent,hogy ő is mi is pihenjünk egy kicsit.
2012. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de bizony ez ilyen nehez lesz...az en kisfiam 3 honapos koraig rendben aludt,aztan elkezdodott az orulet.Most 10 honapos,kb minden 2 hetben van egy jonak nevezheto ejszakank,a tobbin 5-6szor kel,de az meg ok,csak a legtobbszor nem alszik vissza,fent van altalaban 3tol fel 5-5ig :-S De ilyenkor mindig arra gondolok hany no cserelne velem,akinek mondjuk nem lehet gyereke vagy elvesztette a gyereket.Ez erot szokott adni,hogy ne oruljek meg,meg az is,hogy arra gondolok,nem tart orokke,egyszer majd csak alszik:-) sok erot kivanok Neked!
2012. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez műr csak ilyen. :(

Nurofen, Viburcol, Gerdmicin c kúp, és nyertek egy-két nyugodt éjszakát. :)

2012. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanigy volt nalunk is.Kb.ot hos kora ota nem alszik. Olykor van egy- ket jo ejszaka, amikor 1-2 szet kel, altalaban 5-6 szor, de van h. akar 10-12 szer is es olyan is, hogy uvolt egy orat, vagy nem akar /tud visszaaludni. Most 13 hos. Csak 3 foga van. Az elso 9 hosan jott ki. Szoval az okat nem is tudom...foga, front, mozgasfejlodes, hideg-meleg,sok elmeny...mindig valami. De igaza van egyik elottem szolonak, orulok hogy van es imadom!!!:) Majdcsak elmulik egyszer... igaz en is hulla vagyok, de megeri, mert egy igazi tunder. Kitartas neked!!! Ki lehetprobalni amiket irtak a tobbiek: dentinox,dologel, viburcol,neha nurofen, levendulas parologtatas...hatha valami segit. :)
2012. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Nur.baby jó ötlet, de próbáld ki a Scüssler sót! Jobb, mint a Nur., hatásosabb. Én akkor kezdtem el használni, amikor már nagyon szenvedett és nem akartam állandóan a sziruppal 'itatni', mert nem lett jobb neki. Most átmenetileg nem használom, mert nem jön fogacska. Patikában lehet kapni, 5-6 e ft.
2012. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is az a baja .Lehet ,hogy rémálma van... E nem tudom
2012. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!