Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg le van maradva a fiam?

Tényleg le van maradva a fiam?

Figyelt kérdés

8 hónapos múlt a babám! Tanácsadáson kérdezte egy anyuka,hogy mit tud már! Mármint szellemileg! Mondtam,hogy pápázni, tapsolni, meg (bár ez nem tudás) a kezét a szájához téve "brümmöl"!

Mondta,hogy ennél már jóval többet kellene tudnia. Igazából nem tudom,hogy szellemileg hol kellene tartania!

Le van maradva?


2012. szept. 1. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az anyuka van lemaradva aki ezt a hülyeséget mondta neked. Az én kislányom most lesz egy éves és most kezdett a tárgyakra mutogatni, ha mondjuk neki, hogy mi micsoda. Tudja hol a lámpa, a repülő, a porszívó, cica, kutya. Nem egyformán fejlődnek a gyerekek. Szerintem ne aggódj.
2012. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

megint egy ilyen kérdés.....


nem nincsen lemaradva valszeg a te fiad is mint minden gyerek egyénileg fejlődik a saját ütemébe

van olyan gyerek aki 9 hónaposan már jár van olyan aki csak 1.5 évesen

egyikkel sincsen semmi baj

van olyan aki 1,5 évesen tisztán mondatokban beszél

van olyan aki csak 3 évesen jut erre a szintre

és mégis mindegyik normális


ne figyelj arra aki azt mondja le van maradva, max ha ö gyerekéhez képest

de az meg kit érdekel ?????

remélem téged sem !!!!


hagyd h a gyereked a saját ütemében fejlődjön ne akard h jobb ügyesebb legyen mint amire képes

szépen megtanul majd mindent amit kell

2012. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs lemaradva! Csak vannak anyukák,akik abban lelik örömüket,hogy leszólnak más gyerekeket.

A fiadnál a brümmögés is "tudás". Sőt,akkor se ijedj meg,ha rövidesen nem akar majd pá-pázni! Ez természetes a babáknál.

2012. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ha látom, hogy direkt provokál valaki, kitalálok dolgokat, amiket még nem tudhat és azt mondom. Nincs lemaradva a babád, amúgy se verseny.
2012. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor sorra születtek a gyerekeim rémülten konstatáltam, hogy ez egy vérre menő verseny az anyukák között. Mást se csinálnak, mint azzal dicsekednek, hogy az ő gyerekük mikor fordult meg, ült fel, lett szobatiszta, stb. Mikor a lányom nagycsoportos volt, az a szülő akinek a gyereke még nem tudott olvasni, jobb ha ásót vitt magával, hogy eláshassa magát az óvoda udvarán. A középső gyerekem tényleg le volt maradva. Egy idő után már nem volt kedvem kimenni vele a játszótérre, hogy ne kelljen szembesülnöm a lenéző pillantásokkal, szánakozó megjegyzésekkel. Aztán a harmadiknál már immúnis voltam. Ha valaki rákezdte, "hogy az én gyerekem, és a magáé?"-azt válaszoltam, hogy az enyém úgy született, hogy elszavalta az orvosnak az Anyám tyúkját. Úgyhogy fel a fejjel, ne törődj az ilyenekkel.
2012. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy van lemaradva. 3 gyerekem van, ebből egyik SE TUDTA 8 hónaposan ezeket! 3 ból a 2 fiú a pápázást integetést puszi küldést és egyéb ilyen produkciókat amiket szoktak emlegetni anyukák, 1 éves kora után csinálta csak!!! A lányom pedig olyan 10 hónaposan.

Az égvilágon semmit se jelentenek ezek.

2012. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

persze,már a himnuszt kellene énekelnie:o)

Dehogy van lemaradva,ne aggódj,tökéletes amit tud.

Babád így tökéletes, hagyd nyugodtan a saját ütemében fejlődni.

Készülj fel,h mindig lesz anyuka akinek a gyereke mindig többet tud,jobb mindenben mint a kortársai.

2012. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én 8 hósom még nem brümmöl és nem pápáz, sőt nem is kúszik. állítólag nincs lemaradva. értelmileg tuttira!!
2012. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az ilyen anyukákról annyit, hogy az egyikük szerint már a kórházban megfordult többször is és volt csodálkozás. hihihi. nagyon megy a játszótéren a nagyzolás, csak nincs semmi értelme, mert egy idő után anyuka azt sem tudja valójában mit is csinál a gyereke éppen és mit kamuzott, vagy jobb esetben szépített kissé, és csúnyán összekeveredik, csak sajnos a gyerek látja kárát. az enyém sem csinálta ezeket amit leírtál, de utána egyszerre sok mindent csak kapkodtuk a fejünket. ne foglalkozz ilyen anyukákkal mert kár az időt rájuk szánni.
2012. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!:)
2012. szept. 2. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!